» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Shko poshtė

Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 09:14

pershendetje un jam kejsi jam nga shkodra jetoj dhe banoj ne uk (angli) shpresoj te jem emirpritur ne ket forum ju pershendes te gjithve Smile
avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8717
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Annika prej Mon 26 Jul 2010, 10:54

Pershendetje Kejsi Shkoder mire se erdhe ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Jul 2010, 13:31

KEJSI MIRE SE ERDHE NE KETE SHOQERI,TE UROJ ARGETIM TE KENDSHEM MES NESH YLLO
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Jul 2010, 15:38

Pershendetje Kejsi, mire se erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Jul 2010, 18:22

Kejsi mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Jul 2010, 21:40

Kejsi ki pershendetje edhe nga une

Uroj tja kalosh mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga kejsi shkoder prej Thu 29 Jul 2010, 13:01

ju falenderoj te gjithve per mikpritjen shpresojn te kalojm mir bashk ju pershendes gjithashtu Smile
avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8717
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga albi prej Thu 29 Jul 2010, 14:22

KEJSI mir se erdhe ne mesin ton te uroj qaste te kanshum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga deti prej Fri 30 Jul 2010, 17:03

Mire se erdhe kejsi. Shpresoj se do t'ia kalosh mire me ne. Pak humor shkodran do na beje mire te gjitheve. Duke e pare se qenke komunikative, e hareshme dhe e kendshme ne shoqeri, jam i bindur se do te ambientohesh mire dhe lehte ne forumin me te mire ne bote.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga lolita prej Fri 30 Jul 2010, 22:36

Mir se erdhe kejsi ne ket forum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 30 Jul 2010, 23:32

mir se erdhe kejsi

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga albi prej Sat 31 Jul 2010, 00:04

pershendetje juve ne online

pershendetje mirja
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 31 Jul 2010, 14:45

Pershendetje Kejsi e mire se na erdhe ja kalofsh sa me mire

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 18:51

ju falenderoj te gjithve po shoh qe skam hargju kohen kot per tu ber antere ne kyt forum ju pershendes dh ju uroj gjith te mirat Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8717
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje te gjithve nga Kejsi Shkoder....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi