» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Copeza Jete Dedikuar Meshires

Shko poshtė

Copeza Jete Dedikuar Meshires

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 17:07

Te shkruaj pa patur njė arsye pėr te te shkruar,
te shkruaj pa ditur kush je, pse je dhe ēfarė je...Mos te te genjeje
mendja se po te shkruaj pėr ty,
as ty, idiotsija me qesharake ėshtė se vertet te shkruaj pa ditur se
kujt po i shkruaj, te shkruaj sepse ndjej pėr te te shkruar, te shkruaj
sepse me
shpifet fallciteti i njerzimit tend, te shkruaj sepse jam lodhur nga
hipokrizi shpirtrash te ceket...te shkruaj sepse me ka merzitur
rendomtesija e
diteve te mija...Jetoj kot, sa pėr te shtyre njė dite te vjeter dhe
jetuar njė dite te re, fundja fundit kjo ėshtė arsyeja baze e ēdo njerit
prej
nesh, panvaresisht se tek-tuk na del ndonje manikin qe pretendon te dije
pergjigjen e ēdo pyetjeje, dhe qellimin e ēdo ndodhije...Te shkruaj pėr
hir
te ketyre hijeve te heshtura qe me rrethojne, o zottt ēfarė kotesije, o
zot ēfarė garumulli i zbrazet, vrime ne uje, uj ne vrime...ne ēdo menyre
te
mundshme qe ti rendisesh keto fjalė te cjerra, ēdo gje ngelet serisht
njesoj...shumė zbraztesi, boshllek, hapsire e pa okupuar...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Copeza Jete Dedikuar Meshires

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 17:18

Nuk kam pėr te te thene shumė, se po bej cudi me
te thenat sot. Nuk flisnim fare dhe tani qe e gjetem teoremen e
muhabetit e shikojme sa e thjeshte
paska qene, ne te vertete dhe shumė bosh. Por meqenese te dy rastistem
ta kuptonim ne te njejten kohė parendesine e fjaleve, atehere po ja le
vendin
asgjese pėr sot, se tjeter nuk mbeti pervec saj. E une te shikoj, e ti
me shikon. E jam tani ne njė vend nga i cili dua te dal po asnjeri nuk e
beson.
E si ju mbushet mendja njerzve, ty aq me teper. Prandaj jam duke ecur
permes se ftohtes se papritur te shtatorit, duke kujtuar njė ndodhi vere
dhe
duke qeshur me ashpersine e budallallekut tim. Atehere mund ta leme
keshtu dhe pėr disa vite te tjera se une jam duke ndryshuar, e kur te
kem
ndryshuar plotesisht ne qofsha flutur a zvaranik, do e kuptosh ku do
shtegtoj. Ndoshta shumė larg nga ne te dy....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Copeza Jete Dedikuar Meshires

Mesazh nga Katilja prej Mon 01 Jul 2013, 18:50

Nje dite cdo gje do te braktisiet dhe te gjithe njerzit do te vdesin me gezimin qe kane egzistuar dikur, Une do te vdes me kenaqesine qe te njoha Ty!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Copeza Jete Dedikuar Meshires

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi