» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe Madam Ariel

Shko poshtė

Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 01 Aug 2010, 12:27

Mire se erdhe ne kete forum motra te urojme argetim te kendshem ne mesin tone
hajt me kom te mbare puc yllo do ja kalosh mire ketu

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Sun 01 Aug 2010, 12:30

;redf; ;redf; ;redf; ;redf;

danc danc danc

Rrofsh Sorellinaaaa ;hi; ;feel; ;feel; ;feel;
Sa shpejt mi....hahahaha

Mire se ju gjeta te gjitheve...kalofsha mire ketu mes jush...
Une jam Madam Ariel ...per te tjerat ne vazhdim... Very Happy

avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Arjana prej Sun 01 Aug 2010, 12:48

mire se erdhe madam Sirena ja kalofsh bukur e ne kete shoqeri
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 01 Aug 2010, 21:39

Mire se erdhe Ariel ja kalofsh bukur

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Mirja prej Sun 01 Aug 2010, 22:13

Uroj tja kalosh mir ne ket shoqri Ariel
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Annika prej Sun 01 Aug 2010, 22:30

Pershendetje dhe mire se erdhe Madam Ariel

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 01 Aug 2010, 23:50

mir se erdhe , befsh qejf

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Naki prej Mon 02 Aug 2010, 00:13

Mire se erdhe mike e nderuar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga deti prej Mon 02 Aug 2010, 14:00

Mireseardhje te ngrohte edhe nga une. Forumi i jone ka nderin qe ne mesin e stafit te kete nje Madam gje qe nuk e kishim deri me tani.
Mireseerdhe dhe pune te mbare.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga albi prej Mon 02 Aug 2010, 18:19

mir se erdhe ariel ky forum ka nevoj per nje person si je ti e dashur
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:45

Arjana shkruajti:mire se erdhe madam Sirena ja kalofsh bukur e ne kete shoqeri

Flm Arjana Very Happy Very Happy E njohe madam Sirenen ... Very Happy
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:46

albi shkruajti:mir se erdhe ariel ky forum ka nevoj per nje person si je ti e dashur

AlBeltiiii :puthje: :puthje: :puthje:
mire se ju gjeta yllo...Si t'ka madami ty mire? Very Happy
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:47

deti shkruajti:Mireseardhje te ngrohte edhe nga une. Forumi i jone ka nderin qe ne mesin e stafit te kete nje Madam gje qe nuk e kishim deri me tani.
Mireseerdhe dhe pune te mbare.

Wow deti ..flm yllo e mire se ju gjeta..:puthje:
Patjeter do ja kalojme mire...
Sebep u bene miqte e mi Klea dhe Naki qe jam ketu.. Very Happy Very Happy
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:48

Naki shkruajti:Mire se erdhe mike e nderuar

Mire se te gjej miku im... jocolor
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:50

E Dashuruar shkruajti:Mire se erdhe Ariel ja kalofsh bukur

Mire se te gjej E Dashuruar Very Happy :puthje:

Mirja shkruajti:Uroj tja kalosh mir ne ket shoqri Ariel


Flm T'pershendes Mirja :puthje:
Jeni shume simpatike. Very Happy
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:51

Annika shkruajti:Pershendetje dhe mire se erdhe Madam Ariel

Pershendetje Annika mire se te gjej..Very Happy :puthje:

Elhamiu shkruajti:mir se erdhe , befsh qejf


Elhamiuuu mos je gje BMW e kuqe Very Happy
mire se te gjeta yllo :puthje: :puthje: :puthje:
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga albi prej Mon 09 Aug 2010, 23:36

mir se erdhe ARIEL ne mesin ton
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 23:45

albi shkruajti:mir se erdhe ARIEL ne mesin ton

Mire se ju gjeta yllo .. :puthje:
Si kalon ti mire? Very Happy
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Naki prej Tue 10 Aug 2010, 00:28

Ariel, je akoma ne Adriatik apo ke nderruar vend ndodhjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 10 Aug 2010, 10:23

Ariel, mire se erdhet mes nesh!
Uroj t'ia kaloni kendshem ne shoqerine tone!
Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Tue 10 Aug 2010, 10:35

Naki shkruajti:Ariel, je akoma ne Adriatik apo ke nderruar vend ndodhjen

Aty aty dhe per ca kohe... roje bregdetare se mos na hyn ndonje triton klandestin... Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga BeLti prej Tue 10 Aug 2010, 14:02

Mire se erdhe AREIL.

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9688
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Thu 12 Aug 2010, 01:12

Gjimnazistja shkruajti:Ariel, mire se erdhet mes nesh!
Uroj t'ia kaloni kendshem ne shoqerine tone!
Very Happy

Flm Gjimnaziste Very Happy :puthje:
Mire se ju gjeta, patjeter qe do kalojme mire.
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Thu 12 Aug 2010, 01:15

BeLti shkruajti:Mire se erdhe AREIL.

Mire se ju gjeta AlBelti Very Happy :puthje: :puthje: :puthje:
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Aug 2010, 12:48

Ariel mire se erdhe ne mesin ton te uroj te ja kalosh mir ne kete Forum te mrekullushem qe ke zgjedh:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Ariel prej Sun 15 Aug 2010, 15:22

Princesha shkruajti:Ariel mire se erdhe ne mesin ton te uroj te ja kalosh mir ne kete Forum te mrekullushem qe ke zgjedh:

Faleminderit Princesha :puthje:
T'pershendes.
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8694
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Madam Ariel

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi