» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Shko poshtė

Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Arjana prej Mon 02 Aug 2010, 00:49

Nuk janė tė pakta ato femra tė cilave u ka ndodhur qė tė dashurohen nė kolegun e punės. Nė njė rast tė tillė, me shenjat e para tė dashurisė paraqitet edhe kokėdhembja, sidomos nėse jeni shokė e kolegė pėr njė kohė tė gjatė dhe nėse ai ju konsideron si motrėn e tij. Ja disa kėshilla si ta bėni atė qė t’ju shohė edhe me njė sy tjetėr.

Pėrpiquni qė tė mos ėndėrroni tepėr para kohe. Mund tė jetė qė kolegėt e tjerė e pėrkrahin lidhjen tuaj eventuale dhe ju thonė se do tė ishit njė ēift i mirė, po tė bashkoheshit. Me gjasė fjalėt e tilla ju pėlqejnė, sepse pėrpos tjerash, kjo u jep siguri qė tė vazhdoni edhe mė tutje nė drejtimin qė keni marrė. Por, ēka mendon ai, kolegu tė cilin keni filluar ta shikoni me sy tjetėr? Lidhja midis jush nuk mund tė fillojė vetėm pse kolegėt e tjerė mendojnė se do tė ishit ēift i mirė; lidhja mund tė fillojė vetėm nėse kėtė e doni tė dy ju, nė rast se duheni.

Filloni qė t’ia bėni me dije se ēka ndjeni pėr tė. Nuk jemi duke thėnė se duhet tė shkoni e t’i uleni nė tavolinėn e punės, apo t’i nxirrni gjinjtė jashtė sa herė qė ai kalon atypari, larg qoftė! Por, me gjasė nuk do tė gaboni nėse, gjatė bisedės me tė, qesheni mė shpesh, nėse e shikoni me ngulm kur ai flet, etj...

Mos ngurroni as ta pyetni se a mund tė dilni bashkė. Po, kjo ka njė dozė rreziku nė vetvete, por ia vlen qė tė provohet. Para se ta pyetni pėr tė dalė bashkė, pėrgatituni nė ēfarėdo pėrgjigjeje, meqė ka gjasa qė ai t’ju refuzojė, sikur qė ėshtė e mundur qė menjėherė tė thotė ‘po’. Natyrisht, duhet tė keni mirėkuptim edhe nėse nuk ju pėrgjigjet menjėherė, meqė ka tė ngjarė qė ai kurrė nuk ka menduar pėr ju nė atė mėnyrė, prandaj i duhet kohė pėr tė vendosur.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Geri prej Mon 02 Aug 2010, 22:16

Kur Miqsia kalo ne dicka tjeter , mos harro me shku me ble Unazen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Aug 2010, 17:22

Geri shkruajti:Kur Miqsia kalo ne dicka tjeter , mos harro me shku me ble Unazen

haha o shejtan ike bleje me shpejt se te iku treni


Kur Miqesia kalon ne diqka tjeter , ndoshta eshte diqka e mire per ata persona mbasi e njofin njeri tjetrin mir e mire dhe nuk kan me mosbesim ,thjesht e kan lexuar veten e tyre ,siq thot dhe geri ike bleje unazen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga albi prej Wed 18 Aug 2010, 21:02

kur miqsija kalon ne diqka tjeter ather kur fillon gjelozija dhe urretja
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Arjana prej Wed 18 Aug 2010, 21:42

kush tha qe mund te jete dashuri,mund te kaloj ne urrejtje dmth armiqesi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 19 Aug 2010, 15:29

lete kalon qka kem per te be amon

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Arjana prej Thu 19 Aug 2010, 15:55

thjesht i merr gjerat si vine
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:05

UA BOJ TDITUN QE NFILLIM MIQ MA SHUM SKA SIKUR LLAPA SI ZAGART TU RRIJ MASHTRUSAT MDUN X PAMJE SE X KARAKTER VK ATE QE DO KEM TDASHUR A BURR DU TMDOJ SIC JOM JO ME NDRYHU NUKI DU ME NDRYSHU PER ASNI

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi