» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njerezit me dy fytyra

Shko poshtė

Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Arjana prej Wed 04 Aug 2010, 17:29
Ju ka qelluar ndonjehere te mendonit se njihnit nje person dhe pastaj te mesonit se ishte shume ndryshe nga ajo c'fare mendonit?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Aug 2010, 00:13

ufffffffff moooooooooooo lere mos e pyet po as qe ma ndjen fare
ka shum nga keto lloj lloj fytyrash jemi ne 2010 njeriu ka cef shum maskerat ne keto kohe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 05 Aug 2010, 00:41

kam njohur shum 2 ftyrsha edhe njo dit perditt uuu shum shum shum , edhe ne shoqerin me te mir qe kam me dalin dyftyresh dit ne dit

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Aug 2010, 00:43

Kishte, ka dhe do te kete ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 05 Aug 2010, 00:44

hahahaha naki ma ke pa ftyren mu mos kam dy ahahha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga arta prej Fri 06 Aug 2010, 00:22

ka njerz edhe me ma shum ftyra se dyy
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10579
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 06 Aug 2010, 00:24

ja si arta, ka tjeter ftyre, a tjeter foto ka ketu ahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga arta prej Fri 06 Aug 2010, 00:57

Elhamiu shkruajti:ja si arta, ka tjeter ftyre, a tjeter foto ka ketu ahaha
jo zotri gabon se un nje ftyr ekom si kty si kudo qe jom nje ftyr e kom edhe nuk mshefet asgje mbas ksaj te pershendeti shum ty
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10579
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Arjana prej Fri 06 Aug 2010, 01:45

Gjithkund ka njerez me dy fytyra e mos me shume. Nganjehere edhe vete shendrrohemi ne te tille te detyruar nga rrethanat....gjiths esi mire nuk eshte sepse del jashte vetes dhe del shemtuar.
Vini re:
Njerezit me dy fytyra :

Naten ndėrrojne ngjyrėn
Ditėn ndėrrojne fytyrėn

S'ka nevoje per komente te metejshme.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 23:53

Jane robt qe urrej me shume...
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8610
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Aug 2010, 00:28

Me vjen per te qeshur sepse shajne njeri tjetrin edhe se kuptojne

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Arjana prej Tue 10 Aug 2010, 01:18

Ndonjehere edhe ngaterrohemi dhe quajme njerez me dy fytyra njerez te cilet ne realitet nuk jane ashtu.
Sepse ndonjehere idealizojme nje person deri ne piken qe kur ben nje sjellje qe nuk perkon me gjithe filmin qe kishe krijuar ti ne mendjen tende per ate person atehere direkt e quajme me dy fytyra. Duhet patur kujdes dhe te kuptosh kur realisht nje person ndryshe hiqet e ndryshe eshte dhe kur nje person ashtu eshte por ti se mendoje ashtu.Ndryshimi eshte nje fije peri qe veshtire se kuptohet zakonisht, por eshte e rendesishme ta kuptosh.Ne kete menyre meson edhe te mos idealizosh njerezit, se pastaj kur zbulon natyren e atij personi ndihesh keq dhe si ve dot fajin as atij personi se s'ta kerkoi ai ta mendoje perfekt e ta idealizoje. Ndihesh keq ne menyre te dyfishte, nje here nga zhgenjimi e nje here se gabove vete.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga krayzi prej Tue 10 Aug 2010, 16:44

Njeriu duhet te mendoj me shum per veten se sa per te tjeret, sepse sa shum qe te flasesh per te tjeret aq me shume e dobeson vetveten!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11236
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 10 Aug 2010, 20:02

krayzi shkruajti:Njeriu duhet te mendoj me shum per veten se sa per te tjeret, sepse sa shum qe te flasesh per te tjeret aq me shume e dobeson vetveten!


shum e veret krayzi pajtohem me mendimin tend

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Katilja prej Fri 26 Jul 2013, 18:32

te jen me 2 esht shum mir ka dhe nga ato qe jan me shum

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Eidisi prej Mon 17 Feb 2014, 22:34

Cool Nuk ka thon o zot  sa kaaaaaaa sidomos ne boten virtuale se ne realen ka  edhe ka  shum po edhe ne boten virtuale  jan shtuar  shume hihihi

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6209
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Feb 2014, 21:39

Gjithandej ke .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga veronika prej Wed 19 Feb 2014, 13:57

Eh, nė rrugėtimin e jetės tėnde do tė shofėsh shumė maska e pak fėtyra
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10837
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga kron kroni prej Wed 19 Feb 2014, 14:00

Njerezit me dy fytyra janė te tmerrshem,shiten e blihen kur te duan dhe si te duan,njerezit me dy fytyra nuk kanė etikė,ata janė te rrezikshem dhe gjithnje ne sherbim te interesit te TYRE ,duke mos menduar frare se i shkaktojn deme dikujt tjeter,dhimbje, nuk e njohin meshiren dhe vdesin te turpshem ne veten etyre kane vetem nje te ardheme "eresiren".Pra njerezit me dy fytyra apo shume fytyra jane keta;HIPOKRIZIA ESHTE HOMAZHI QEN VESI I BENE VIRTYTIT!

kron kroni

Shteti : bllaca
Postime : 20
Kyējet nė forum : 4697
Regjistruar mė : 17/02/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Eidisi prej Fri 21 Feb 2014, 23:03

Nuk eshte gje e re kjo ka shum  Very Happy Duke filluar  tek un kam 100 fytyra une se di ke te mbaj tani me hahahaha  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6209
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Feb 2014, 23:27

Eidisi shkruajti:Nuk eshte gje e re kjo ka shum  Very Happy Duke filluar  tek un kam 100 fytyra une se di ke te mbaj tani me hahahaha  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral
Hahahahaha po na trego njeren aman 99 mbaj fshehur  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Dardania prej Sun 23 Feb 2014, 13:42

Po te kushin mbetur me Dy Fytyra .... Prap nuk do kishte qen keq sepse do ta dinim sepse i kan vetem Dy.... Aq shum kan arritur saqe edhe Fjalet e Genjeshtrat. E tyre i harrojn se cfar kan then.... Sepse Fjalet i ndryshojn ne Sekond....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11325
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga epanjohura prej Sun 23 Feb 2014, 13:44

Do te ishte humane qe njerezit me dy fytyra te ju japin njeren atyre qe nuk kane asnje....
Por...mos te harrojm qe: Njerzit me dy fytyra vdesin gjithmone te Pafytyr...!!!!

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5645
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Eidisi prej Sun 23 Feb 2014, 15:00

Naki shkruajti:
Eidisi shkruajti:Nuk eshte gje e re kjo ka shum  Very Happy Duke filluar  tek un kam 100 fytyra une se di ke te mbaj tani me hahahaha  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral
Hahahahaha po na trego njeren aman 99 mbaj fshehur  Cool

Hihihi nuk mundem ti tregoj se pastaj ska gusto haha Very Happy Cool 

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6209
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njerezit me dy fytyra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi