» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Shko poshtė

Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Mesazh nga Arjana prej Wed 04 Aug 2010, 19:15

Ka nje pjese te njerezve qe jane shume te suksesshem ne shume drejtime ne jete dhe perhere kjo gje me ka bere te pyes veten: "Cila eshte ajo rruge qe te ndihmon te kesh sukses kudo ne jete?!!". A eshte puna?!. Patjeter mendoj se eshte por nuk me duket e mjaftueshme. Po inteligjenca e madhe?!! Edhe kjo me siguri eshte por jo te gjithe njerezit e suksesshem kane nje inteligjence mbi mesatare. Mos ndoshta ka rendesi dhe fati, njerezit qe te rrethojne, karakteri i njeriut, besimi ne vetvete etj?!! Ju lutem jepni mendimet tuaja dhe mundohuni te tregoni se cila mund te jete rruga drejt suksesit, e bazuar kjo dhe nga eksperiencat tuaja personale.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Aug 2010, 00:10

Duke ecur me mend ne koke edhe me kembe ne toke

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 05 Aug 2010, 00:44

duke rrespektuar , duke mos shfrytzuar asnje, duke mesuar, duke shkuar punent e tua. duke punuar me vullnet pa hile

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12926
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:46

me ambicie zili kurajo nket menyre arrihet ne jett

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi