» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje nga Acuja......

Shko poshtė

Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Acuja prej Mon 09 Aug 2010, 14:35

I ri ne forum. I panjofshem per ju... siq jeni gjithe ju per mua por besoj se ka tema t'caktume per t'cilat do t'kemi interes t'perbashket

Rasisht e zbulova forumin deri sa isha tu kerku shkrime historike. U futa me kontaktu me antar per forumin historik por e pash qe nuk paska mundsi me dergu MP para se me bo ni numer t'caktum postimesh, kshtu qe po ja filloj...

Acuja

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8750
Regjistruar mė : 30/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Aug 2010, 14:40

ACUJA MIRE SE ERDHE MES NESH E TE UROJ TIA KALOSH SA ME BUKUR KETU.....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Acuja prej Mon 09 Aug 2010, 14:44

Flm,

meqense qenke Co-Admin, a e din sa postime nevojiten per t'a plotsu kushtin per dergim t'mesazheve private ?

Acuja

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8750
Regjistruar mė : 30/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Aug 2010, 14:54

Acuja diku 10 postime duhen te jene nese sgaboj,klm
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Mirja prej Mon 09 Aug 2010, 14:58

Acuja mir se erdhe ne ket forum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11391
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 09 Aug 2010, 20:00

Acuja mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone

Sa per pm duhet te kesh 10 postime flm me rrespekt Kle@

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Aug 2010, 20:20

Acuja, pershendetje te falenderoj qe zgjodhe forumin dhe te jesh pjese e shoqerise sone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Acuja prej Tue 10 Aug 2010, 18:46

Flm shume

kjo puna e mesazheve me mundon pak se m'duhet t'kontaktoj me disa antar privatisht...

edhe 7 tjera... deri n'10...

Acuja

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8750
Regjistruar mė : 30/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 10 Aug 2010, 19:55

acuj mir se erdhe , e ja kalofsh bukur

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga BeLti prej Wed 11 Aug 2010, 12:50

Mire se ke ardh, kalofshe mire.

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9772
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Annika prej Wed 11 Aug 2010, 17:23

Pershendetje dhe mire se erdhe ne forum Acuja

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15310
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Acuja prej Fri 13 Aug 2010, 00:44

Faleminderit gjithve edhe niher

Acuja

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8750
Regjistruar mė : 30/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Aug 2010, 12:50

Acuja mire se ke ardh ne mesin ton te uroj te ja kalosh si ta ka qefi .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Acuja......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi