» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Shko poshtė

Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Aug 2010, 14:37

Shumė shpesh degjoj fjalen "Gruaja ėshtė shtylla e shtėpisė"
Mirpeo sa eshte kjo e vertete...Petgjigjen besoj do ta mesoj nga ju...
Diskutim te kendshem...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Aug 2010, 18:17

Sipas mendimit tim mendoj se Burri eshte shtille e shtepis ne radhe te par, dhe me pastaj e trashigon gruaja nga Burri!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 09 Aug 2010, 19:58

Burri eshte shtylla e shtypise edhe do jet gjithmone sipas mendimit tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Aug 2010, 20:22

Kulmi pa temelin do rrezohet apo me mire nuk ndertohet fare... keshtuqe asnjeri pa tjetrin nuk mund te mbajne shtyllen e shtepise

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 21:55

Burri eshte shtylla e shtepise...Gruaja eshte catia... santa
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8700
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:02

burri esht vec me ha buk e me bo fmijt sdin me i bo nejse ajde po e quj burrin

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Burri apo Gruja shtylle e shtepise..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi