» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush isha kush jam dhe qfar kam

Shko poshtė

Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga zyrije prej Mon 09 Aug 2010, 23:40

Tani arrij ta kuptoj pyetjen qe ja beja vetes kur isha ne erresir e rrethuar nga dritat qe shuheshin e me linin mua vetem ne mes te nje bote qe as qe arrij ta kuptoj.
Nje bot e rrethuar me pyetje te shumta e qe te gjitha ja shtroja vetes si nje shtrat i pa rahatshem per te fjetur nje shtrat qe hapte plag te vjetra .
kush isha?isha nje njeri i lumtur nje vajz e hareshme me buzqeshje gjith n'fytyr e qe tani ajo buzqeshje nuk egziston tek une .
kush jam? nje qenije plot intriga dhe arroganc .
Qfar kam ? asgj nuk kam edhe po te kerkoni nuk do gjeni asgje sepse zbrastia dhe ligesia jan ato qe me kan mbetur.

zyrije

Postime : 2
Kyējet nė forum : 8637
Regjistruar mė : 09/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Aug 2010, 00:18

Ne rralle te pare mire se erdhe zyrije ne kete shoqeri me rrespekt Kle@


Kush isha ......Qe vetes ja bej pyetje se jam rritur me nje fukarallek qe me ndihmen e te madhit zot ja dolem ...

Kush jam ....Pyes veten sot pse gjerat kan ndryshuar aq shum saqe akoma kujtoj ajo kush isha

Qfar kam .....Realizimin e asaj deshire qe kisha ne varferi edhe kush jam tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Arjana prej Tue 10 Aug 2010, 01:10

isha jam dua te jem vetvetja,dhe kam moral mbi te gjitha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:59

isha thjesht nje naive qe mashtrohej leht kam shancin me qan dikushi njet kam egoizmin e sm intereson asgje pervec vetess

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi