» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Shko poshtė

Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Arjana prej Wed 11 Aug 2010, 15:29

A MENDONI SE MUND TE EGZISTOJ NE SHOQERI E VERTET MES NJE DJALI DHE NJE VAJZE PA MENDUAR NDONJERI PREJ TYRE PER cheers??


P.S MUA AKOMA NUK ME KA DAL NJE DJALE QE TE MENDOJE THJESHT PER SHOQERI
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Aug 2010, 11:55

Njerzit e ndershem dhe me kultur kan nje shoqeri te siqert,un kam shoke jo shume por te perzgjedhur dhe qe kam nderin qe i kam shok te sinqert uroj te jen gjithmon po keshtu!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Adonisi prej Thu 26 Aug 2010, 23:13

Pothuajse e pa mundur nese vajza eshte terheqese.Mendimi eshte mendim dhe veprimi veprim.Te dytin mund ta kontrollojme. Te parin pothuajse e pamundur.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 14:09

Shoqėritė e tilla ēdo herė kanė pėrfunduar nė dashuri....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9140
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga deti prej Wed 22 Sep 2010, 14:30

Mbase edhe mund te kene por eshte paksa e veshtire te mbahet nje lidhje e tille. Jetegjatesia e kesaj shoqerie varet nga ineteresi qe mund ta kene njeri per tjetrin, gjithmone pa rene ne dashuri se pastaj kjo shoqeri do e humb esencen dhe do te kaloje ne dicka tjeter. Zakonisht jane raste te rralla dhe nuk zgjasin shume.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 22 Sep 2010, 16:55

Varet nga situata e nje shoqerie e shumta shoqeria ka kaluar ne dashuri jan te ralla keto fakte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 23 Sep 2010, 22:39

Nuk e besoj se ka mundesi qe te qendroj nje shoqeri e sinqert ne mes nje vajze dhe djali,pasi qe ne si popull jemi shum naiva dhe cdoher mendojm diqka me shum se nje shoqeri.Ne ket drejtim jan meshkujt me te prirur per te menduar diqka me shum se nje shoqe.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga stralli prej Fri 24 Sep 2010, 12:47

Shoqėri tė sinqert mund tė ketė vetėm nė fazėn para pubertetit....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9140
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi