» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Arrogant/e dhe mendjemadh/e...???!!TE DESHIROJ...

Shko poshtė

Arrogant/e dhe mendjemadh/e...???!!TE DESHIROJ...

Mesazh nga Arjana prej Wed 11 Aug 2010, 15:32

KAM VENE RE qe pelqehen me shume vajzat ose djemte arrogant qe u duket vetja kushedi se cfare se dikush tjeter qe sheh punen e vet dhe mbi te gjitha eshte njeri i sjellshem!!
Pse ndodh kjo gje sipas jush??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arrogant/e dhe mendjemadh/e...???!!TE DESHIROJ...

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Sep 2010, 13:11

Ky fenomen qė shtroni ju Arjana,kam bindjen se mund tė jet i pranishėm vetėm tek ata njerėz me edukatė tė pėrciptė,sipėrfaqsore,kurse tek njerėzit me kulturė dhe edukatė tė thellė,me njė formim komplet tė personalitetit tė tyre kurrė nuk do pelqehej arroganca dhe mendjemadhėsia.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9212
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi