» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si e mendoni bota qe jetojme eshte Zotit apo e Djallit?

Shko poshtė

Si e mendoni bota qe jetojme eshte Zotit apo e Djallit?

Mesazh nga Arjana prej Wed 11 Aug 2010, 21:38

Nga profecie e vjetra, shkrimet e ngjarjeve te epokave te meparshme, dhe deshifrimi i tyre sot, po arrihet ne konkluzionin se planeti yne me gjithe gjallesat e tij kontrollohet nga nje civilizim tjeter qe eshte shume shume here me i perparuar se ne, sa qe ne me kapacitetin tone nuk mund ta imagjinojme dot. Ju kujtoj se ne kalendarin MAJA viti 2012 eshte i fundit ne parashikimet e tyre. Do ju sugjeroja te klikoni ne google NIBIRU YOUTUBE, dhe do ta kuptoni se per cfare flas. Per me teper nese ky debat do zgjerohet akoma me shume me diskutime, kam dhe fakte te pamohushme, ku tregohet qarte ekzistenca e ketyre specieve qe mund te jene Zoti dhe Djalli yne....
Si e mendoni bota qe jetojme eshte Zotit apo e Djallit?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e mendoni bota qe jetojme eshte Zotit apo e Djallit?

Mesazh nga Adonisi prej Wed 11 Aug 2010, 21:43

E djallit pa me te voglin dyshim.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e mendoni bota qe jetojme eshte Zotit apo e Djallit?

Mesazh nga Katilja prej Fri 26 Jul 2013, 18:31

e ka kriju zoti po e djallit me sjelljet e tyre

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e mendoni bota qe jetojme eshte Zotit apo e Djallit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi