» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njeriu lind i keq apo behet??

Shko poshtė

Njeriu lind i keq apo behet??

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 00:30

Ne ditet e sotme degjojme pothuajse cdo dite krime te ndryshme... keto njerez lindin te tille,dmth me deshiren per te bere keq,apo rrethanat ne jeten e perditshme i detyrojne te sillen ne kete menyre??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu lind i keq apo behet??

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Thu 12 Aug 2010, 01:25

Njeriu, lind dhe behet...
E keqja eshte thjesht njera prej zgjedhjeve tona!

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9346
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu lind i keq apo behet??

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Aug 2010, 01:48

Mendoj njeriu lind por me zhvillimin e trurit edhe me kalimin e kohes mundet te behet i keq varet me shum tek rrethanat e njeriut se cfar te shtyjne te behesh i keq

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu lind i keq apo behet??

Mesazh nga Adonisi prej Thu 12 Aug 2010, 21:29

Njeriu lind kriminel???!Atehere cilat jane krimet e tij qe para lindjes?Absurde.

Sikur te lexonit historine e ndonjerit prej kanibaleve me te medhej qe ka njohur njerezimi, atehere pergjigja kuptohet vetvetiu...

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu lind i keq apo behet??

Mesazh nga Katilja prej Sun 25 Aug 2013, 08:57

behet dikur kam qen shum goc e qet e mir po njerezit fati edhe jeta me ndryshun nket menyr

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu lind i keq apo behet??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi