» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jeni pro apo kunder denimit me vdekje??

Shko poshtė

Jeni pro apo kunder denimit me vdekje??

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 00:47

Mendoni se eshte i drejte denimi me vdekje,nese po per ke(dmth cilat persona duhet ta marrin,ato qe vrasin, perdhunojne,mafia etj)?

Te vrasesh nje te denuar do te thote qe shteti merr dicka qe vetem Zoti ka te drejte ta beje apo eshte ndeshkimi i duhur per personat qe kryejne nje krim??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder denimit me vdekje??

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Aug 2010, 20:51

Nganjehere mundohem mos te kem kete mendim por po ndodhin shum gjera edhe vetem i modhi zot mundet ti mari jeten dikujt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder denimit me vdekje??

Mesazh nga Adonisi prej Thu 12 Aug 2010, 21:32

Nganjehere Zoti po vonon shume, ose po i ikin gjerat si shume nga dora dhe gjithnje ekziston plan B, ne disa raste duhet edhe vete njeriu t'i merre jeten nje "njeriu" tjeter.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder denimit me vdekje??

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:57

pro tvriten nja 2-3 njerz manjak e legenna e shef ti a ka shonce kush me bo tnjejtin gabim

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni pro apo kunder denimit me vdekje??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi