» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Komplimentet!

Shko poshtė

Komplimentet!

Mesazh nga Arjana prej Sat 14 Aug 2010, 16:38

Sa i perdorni komplimentat?
Cfare komplimentash beni zakonisht?
Kujt ja drejtoni?
E mendoni vertet ate kompliment,apo e thoni thjesht per ti ber lajka dikujt apo per ti ber qejfin?


Eshte nje pyetje kjo qe do doja te dija mendimet tuaja ...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga Ariel prej Fri 20 Aug 2010, 22:03

Komplimenta me thon te drejten ne realitet i kam vetem per femijet e mi...i kam me teprice....
Kurse per personat jashte familjes time nuk para bej komplimenta..ose kur i bej...i bej sepse vertet i meritojne.
Edhe vete besdisem nga komplimenta te tepruara ose qe vijne era -fallco-... Por me behet qejfi kur me komplimentojne per gjera konkrete...
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8613
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga krayzi prej Fri 20 Aug 2010, 22:35

Arjana shkruajti:Sa i perdorni komplimentat?
Cfare komplimentash beni zakonisht?
Kujt ja drejtoni?
E mendoni vertet ate kompliment,apo e thoni thjesht per ti ber lajka dikujt apo per ti ber qejfin?


Eshte nje pyetje kjo qe do doja te dija mendimet tuaja ...


1. Komplimentet i perdor vetem ateher kur vertet e meriton dikush.
2. Mvaret se car meriton personi qe i bej komplimentin.
3. I drejtohem atyre qe e meritojn.
4. E mendoj vertet kur bej kompliment se duhet ta ket merit komplimentin e bere.


Edituar pėr herė tė fundit nga krayzi nė Sun 29 Aug 2010, 20:50, edituar 1 herė gjithsej
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11239
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga Arjana prej Sat 21 Aug 2010, 02:33

esht bukur kur degjon komplimente por edhe kur jep pavaresisht arsyes,te pelqen kur sjell buzeqeshjen ne dike nga komplimenti qe i ben,une te pakten keshtu ndihem...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga albi prej Sat 21 Aug 2010, 11:44

komplimentet i adhurojn femrat
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 21 Aug 2010, 11:46

Me raste.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga Adonisi prej Mon 30 Aug 2010, 01:49

Te jetosh per te tjeret nenkupton te kesh nevoje, te pres ne cdo kohe nje komplimente dhe njekohesishte te shperndash komplimente ne ate menyre sic dalin kerpurdhat pas shiut.
Te jetosh per veten nenkupton te kesh fituar pavaresine dhe te mos kesh nevoje per komplimente te zakonshme dhe te mos e ndiesh te nevojshme te shperndan komplimente, pervec kur e sheh, e kupton dhe e ndjen te domosdoshme t'ia thuash nje personi nje te vertete te mire.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:17

as sbej komplimente as sdu me mbo i mjeri ai qe bon kompliment se ja shaj plaken kushdo qoft

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga albi prej Wed 11 Sep 2013, 20:01

ky emer katilja nuk te shkon ty sepse ti sillesh si melaqe haha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga Dardania prej Sun 02 Mar 2014, 00:38

Nuk jam e Mesuar me Komplimente.... Sepse them drejt per drejt mendimin apo at cfar esht.... Pa komplimente por me Fjal Reale dhe Respekt....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11328
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 16:03

ke emer ta mire
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Komplimentet!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi