» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femres te bukur nuk duhet besuar?

Shko poshtė

Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Arjana prej Sat 14 Aug 2010, 17:16

Kemi ndegjuar qe shpesh thone qe femres te bukur nuk duhet besuar?

Pse ndodh kjo?

Mendoni se eshte e vertet?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 14 Aug 2010, 18:45

nuk eshte evertet si e bukur si e keqe femer eshte .

duhet ti besojm si te bukures si te keqes varet se per qfar behet fjal

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Naki prej Sun 15 Aug 2010, 04:35

E para qe dua te them eshte se nuk ka femer te bukur nuk ka as te shemtuar. Sa eshte e vertete kjo me larte atehere nuk duhet besuar as te "bukures" as te "shemtuares". Personalisht nuk i besoj femrave shume por te bukures nuk i besoj fare hiq. Pse ? Ajo sot eshte me joshese dhe nga mendjemadhesia dhe siq ka thene ajo plaka e katundit " maca luaneshe perball pasqyres" dhe si e tille cka vepron e ben kthehet e flet shkurt shqip "rrena te kulluara e lavdata".... Bukuria e femres eshte fjala, sjellja, dhe veprimi i saj.
Une nuk mund ta imagjinoj sa femra ka e per fat te keq njoh shume prej tyre se kan probleme serioze me pamjen e tyre natyrale dhe dhe kjo i ben te vuajne edhe shpirtrisht por une do thoja cmendurisht.
Nje gjeje i besoj ketu dhe ajo eshte: Besoj se nuk ka femra te bukura andaj dhe ske cfar te besosh.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Ariel prej Sun 15 Aug 2010, 15:33

Nuk jam dakort me thenien ... whistling whistling
E pse nuk i duhet besuar...femra e bukur ka siguri ne vehtvehte, nuk ka komplekse apo fiksime....eshte me e cliret ...
Na falni se nje mendim dhashe...kshu kot si per aparence ... Cool
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8778
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 15 Aug 2010, 18:46

Nuk besoj.
Bukuria nuk eshte faktor percaktues nese i duhet besuar nje femer apo jo!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11713
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Arjana prej Sun 15 Aug 2010, 19:35

smund te paragjykosh nje person vetem nga paraqitja per ti besuar,luajn rol shum gjera te tjera me te rendesishme se kjo per te krijuar besim ne dike.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Naki prej Sun 20 May 2012, 04:14

Nje femer e bukur mund te mos jete e zgjuar por nje femer e zgjuar eshte gjithmone me e bukura, ky eshte mendimi im.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga bora prej Sun 20 May 2012, 09:49

Naki shkruajti:Nje femer e bukur mund te mos jete e zgjuar por nje femer e zgjuar eshte gjithmone me e bukura, ky eshte mendimi im.

i ketij mendimi jam dhe une
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:17

Sigurisht qe po.
Nuk mund ti fusim te gjithe ne nje thes.
Po ka nga ato qe po sic thote populli "Shtati pyll e mendja fyell".

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7279
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femres te bukur nuk duhet besuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi