» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


1 arsye per te vazhduar jeten

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Mar 2011, 09:46

shpresa per te jetuar sa me gjate ne realitet !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Wed 30 Mar 2011, 13:22

per te dashuru vajzat e bukura
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Wed 30 Mar 2011, 13:37

per vet arsyen qe zoti me krijoi don te thot qe ishte deshira e ti te jetoj. si mund ti lutem atij gjat tere jetes te mi plotesoje me mija deshira nese un nuk ia plotesoj 1??? thjesht te jetoj dhe ta gezoj fatin e vendosur nga ai vetem per mua...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Wed 30 Mar 2011, 13:42

dhe une pajtohem me ty benita krijusi jon na krijoj per te jetu dashuru po dhe dikujt zemren meja dhuru
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 13:04

besimi, dashuria, deshira, guximi (u bene me shume por nejse...)
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Fri 01 Apr 2011, 13:21

per te dashuru per formu famile te lumtur
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 13:24

vetebesimi...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Fri 01 Apr 2011, 13:27

per te besu ama vetum atyre si jan te sinqert
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Apr 2011, 15:01

Kuptimi i jetes dhe realiteti rreth saj eshte arsye per te vazhduar jeten me tutje ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 15:43

Kurreshtja per te ditur se cfare ka pertej asaj qe dime qe t'na duket se nuk dime asgje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 15:45

kur jeta te behet me e eger se vdekja eshte heroizem ta jetosh ate
so live free or die trying...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 15:47

qe te shohim dhe perjetojme ate qe femijet tane do te behen me te mire se ne
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 15:48

deti shkruajti:qe te shohim dhe perjetojme ate qe femijet tane do te behen me te mire se ne

per kete mbetet te shpresojme, se qfar dite po vijne,
zoti na ndihmoft ne edukimin e tyre

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 15:53

qe ta shohim jeten me te gjitha ngjyrat qe ka, e jo te behemi te verber sepse askush nuk eshte i verber pervec atyre qe nuk duan te shohin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Leta prej Mon 04 Apr 2011, 13:06

:S
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8928
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 13:08

arsye e forte per te jetuar eshte vet jeta qe te eshte falur per tu perballur me te

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Apr 2011, 14:48

arsye per te jetuar nuk kam po dhe arsye per te vdekur nuk kam hahahahahaaaaaa
qe keshtu i bie te vazhdoj si te me vi hahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:50

arsye te jetosh e ke jeten nese eshte madheshtore
arsye te vdesesh e ke jeten nese nuk e do (por mos vdis plako)hahhaha

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Apr 2011, 14:52

benita krusha shkruajti:arsye te jetosh e ke jeten nese eshte madheshtore
arsye te vdesesh e ke jeten nese nuk e do (por mos vdis plako)hahhaha
as qe behet fjale se po me pelqen shume dreqi hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:54

memaliaj shkruajti:
benita krusha shkruajti:arsye te jetosh e ke jeten nese eshte madheshtore
arsye te vdesesh e ke jeten nese nuk e do (por mos vdis plako)hahhaha
as qe behet fjale se po me pelqen shume dreqi hahahaaaaa

dreqi te shpien drejt vdekjes ooo engjull hahahah Razz

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Apr 2011, 15:03

nuk e di hahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga benita krusha prej Wed 06 Apr 2011, 08:47

ai... !\! ! k???

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8888
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 17:12

Nje arsye per te vazhduar jeten per mua eshte fakti qe jeta duhet quar deri ne fund...
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga stralli prej Mon 05 Sep 2011, 11:18

.......dashuria per ate..........
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9299
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 18:21

SHPRESA...Kjo na mban gjall tere jeten
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:30

e dua jeten pasi kureshtja per tpar se cdo ndodh me mua nvitet me vazhdim me ben qe tjetoj e jeten ta shoh me admirim edhe me dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi