» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Shko poshtė

A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Arjana prej Thu 26 Aug 2010, 14:36

A mendoni se tradhtia bashkshortore varet nga portofoli?????
Dmth nje burre qe ka te ardhura me te pakta se gruaja,qe ne nje fare menyre varet ekonomikisht nga gruaja <> te tradhetohet nga gruaja me shpesh se po te mos varej ekonomikisht nga ajo........................
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Majlinda prej Sat 11 Sep 2010, 10:12

Po, sot Po. Isha ne pushime ne Shqiperi dhe per fat te keq u binda se eshte e vertete qe atje femrat me shume shiqonin posrtofolin sesa personin cka eshte me e keqja ne mesin e tyre kishte edhe gra te martuara dhe nena me femije. Ku neser ajo nene do ta edukoj vajzen e saj.... Tmerr
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 11 Sep 2010, 15:56

eshte mase e vertet kjo se tani femra shikon vetem portofolin nuk shikon se a eshte familjar apo mundet te shkaterroj nje familje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:15

hmmm vetem nje 10% e vogel qe ste do x lek se shumica kshu jann bo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi