» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vetmia tė jep mundėsinė?

Shko poshtė

Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 28 Aug 2010, 17:22

Vetmia tė jep mundėsinė?


Te reflektosh me mire mbi gjithcka ka ndodhur ne jeten tende.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga albi prej Sat 28 Aug 2010, 17:34

te kuptosh shum gjera
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 May 2011, 19:22

Te jep te analizosh shum gjera qe te ndodhen gjate dites apo gjate jetes tende , nganjehere duhet vetmia sepse kupton edhe analizon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Besi prej Fri 27 May 2011, 00:39

Te gabosh me pak, ose edhe kur gabon te dine si te mbrohesh ne menyre qe heren tjeter te gabosh me leht.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga benita krusha prej Fri 27 May 2011, 11:29

vetmija te jep mundesine te mendosh dhe te rrelaksohesh por nese eshte e tepruar te fal depresion prandaj mos rrini vetem me shum se 3-4 or. te besh llaf me dike te beses vetem do ju kthjelloj mendimet dhe do ju bej te ndjeheni mir Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 07 Jun 2011, 23:15

Te analizosh shum gjera edhe te kuptosh

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga albi prej Wed 08 Jun 2011, 12:58

vetmia krijon vujte
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Naki prej Thu 09 Jun 2011, 01:44

benita krusha shkruajti:vetmija te jep mundesine te mendosh dhe te rrelaksohesh por nese eshte e tepruar te fal depresion prandaj mos rrini vetem me shum se 3-4 or. te besh llaf me dike te beses vetem do ju kthjelloj mendimet dhe do ju bej te ndjeheni mir
No comment

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu 09 Jun 2011, 19:51

te jep mundesin ti kuptosh gjerat me mir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8157
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga deti prej Fri 10 Jun 2011, 08:15

Vetmia ne kufijt e tolerances eshte nje terapi e mire fizike dhe mendore.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 14 Sep 2011, 13:55

Te pozicionohesh me mire ne jete.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga deti prej Wed 14 Sep 2011, 14:14

...ta besh nje retrospektive ne kohe, te gjesh gabimet (leshimet) e bera pa dashje, t'i riparosh ato ne kuptimin qe te mos perseriten me.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 13 Oct 2011, 17:58

Te mendosh shum me qart,situatat qe duhet menduar.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 14 Oct 2011, 15:06

Ka 5 gjėra ne jetė qe ti s'mund te kthesh prapa:
Guri qe ke hedhur
Fjala qe ke thėnė
Shansi qe ke braktisur
Koha qe ke shpenzuar
Dashuria qe ke humbur

Ndersa vetmia te kthen mbrapa duek mendoaur se si kan ndodhur andaj te fut en depresion psiqik.dhe krijohet situat e tensionuar mendore dhe krijohet mos qetesi ne karakterin e njeriut andaj mos e preferoni shum vetmin....

po ja bashkangjis nje shprehje..

Mos rrini vetem, Hani molla (hauhauahuahu)

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10349
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 17 Oct 2011, 11:06

Vetmia te jep mundesine te ndjesh ritmin e jetes.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:41

tmendosh e tkuptosh me mir botennn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 May 2013, 18:08

Qe ta kuptoshe se sa e shtrejte eshte Shoqeria.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Naki prej Sat 11 May 2013, 21:49

Princesha shkruajti:Qe ta kuptoshe se sa e shtrejte eshte Shoqeria.
Po amo nese eshte e vertete jo sa per sy e faqe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 May 2013, 21:53

Sugurishte qe eshte e vertet Naki , perderisa e thot 1 Pejone .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Naki prej Sat 11 May 2013, 21:59

Princesha shkruajti:Sugurishte qe eshte e vertet Naki , perderisa e thot 1 Pejone .
Cool Po Po

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Eidisi prej Sun 12 May 2013, 00:12

Qe te analizosh njerezit edhe veten tende

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6212
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga benita krusha prej Mon 13 May 2013, 16:55

vetmija te jep mundesine te dish sa i doje ata qe kishe afer para se te mbeteshe e vetmuar. e sa i kishe nuk ju dije vleren e te qenit pran teje

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8726
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Naki prej Wed 15 May 2013, 00:05

benita krusha shkruajti:vetmija te jep mundesine te dish sa i doje ata qe kishe afer para se te mbeteshe e vetmuar. e sa i kishe nuk ju dije vleren e te qenit pran teje
Sa mire qe jemi vetem Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vetmia tė jep mundėsinė?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi