» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Shko poshtė

Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Arjana prej Sat 28 Aug 2010, 20:46

Duke u munduar te analizoni veten tuaj nga sa mbani mend (2-3vjec) e deri ne momentin e tanishem, cila eshte ajo fjale qe nuk do donit ta kishit thene kurre dhe cili veprimi qe nuk do donit ta kishit bere kurre?(qe po te ktheheshit mbrapa nuk do i perserisnit)
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 29 Aug 2010, 13:02

e vetmja per gjith jeten mos kisha then , e mos te kisha lenduar XXXXXX sdo doja tjergje ne ket bot

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Adonisi prej Mon 30 Aug 2010, 00:24

Pa dashur te shkojme aq large ( ne moshen 2, 3 apo 4 vjec) cdo njeri brenda vitit te fundit e ka thene te pakten nje fjale apo nje veprim te vogel ose te madh qe eshte penduar.Kjo ndodhe per shume arsye, njera nder to eshte jeta dinamike qe ne raste te caktuara nuk na le shume per te menduar dhe shkojme drejt nje gabimi me fjale apo me veprim, ku brenda dites, me se largu kur bijm me flejte pendohemi dhe themi " ah sikur mos t'i thoja apo, ah sikur mos ta beja."

Fjala qe do ta terhiqja sikur te mundja, nje premtim qe i kam dhene nje personi.

Veprimi qe s'do boja, te mos vija hic ne pushime ne kete menyre siq kam ardhe...

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Elda prej Sat 04 Sep 2010, 11:32

Cfar nuk perkasin ne karakterin tim dhe personalitetin e njeriut

firma.................................................................................................................................................................................
Sikur tė isha ėndėrra,
Nė syt e tua tė vloja,
Si Dielli I bukur,
Nė mėngjes, tė tė zgjoja,
Tė ti prekja flokėt,
Me buzėeshje plot mall,
Sa do ishim te lumtur,
A e mendon vall?
-
A e mendon se je passion,
Nė syt e mia,
Emocion,
Mė I madh se vetmia,
Je Lumturia,
Nė zemrėn time,
Dashuria,
Qė mė thell ne mendime.
Je mirėsia,
Tė z’behtės time,
Gjithėsia,
Pa kufizime,
Je gjithēka ēė kam,
Je momenti,
Je shprehja ime e fort,
Je komenti,
Je fjala pėr mirėsi,
Je vargu nė poezi,
Deri sa stė kam ty pran,
Si te jetoi ne vetmi!
A mė thua vall ti ?
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9609
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 18 Sep 2010, 16:34

NUK DO BEJA VRASJE
PROSTUTICION
MASHTRIM

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:12

I dhash nje djali nje premtim qe do jem vetem zemra e atij kur fillova tmerrja hak ndaj tij e cdo djali qe afrohej me mu

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo fjale/veprim qe nuk do donit ta kishit bere/thene?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi