» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Shko poshtė

Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Arjana prej Sun 19 Sep 2010, 20:01

Si mendoni kush eshte me i zgjuar'? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Sun 19 Sep 2010, 22:22

nvarte prej personi sa asht intelegjent
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Naki prej Mon 20 Sep 2010, 01:56

Hmmmm nje teme qe kurr nuk do te kete nje pergjigje apo shkrim real. Askush kurr nuk ka arritur as nuk do te arri ta thote ne menyren e prere se kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra. Ka mashkuj shume te zgjuar por ka edhe femra qe ja kalojne 10 here mashkullit. Femrat ne vitet e fundit kane bere shume shume hape perpara (kam fjalen per femren shqiptare), kane qene gjithmone te nenvleresuara ndaj meshkujve dhe e kan pasur te veshtire te arrinin lirine personale dhe zgjuarsia e tyre as qe eshte marr ne konsiderate. Eshte lehete te shesim mencuri dhe burreri por duhet te jemi real. Femrat shqiptare kan qene gjithmon te kufizuara ne shtepi, konsideroheshin vetem si "makina per te prodhuar femij" roli i tyre ishte ti ritnin femijet dhe te kujdeseshin per shtepine.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Arjana prej Mon 20 Sep 2010, 13:31

Truri femeror eshte i ndryshem nga ai mashkullor, truri mashkullor eshte me shume praktik, ne femrat jemi me shume creative, por kjo sdo te thote qe jemi femrat me te zgjuar se meshkujt.

per mos te mbetur qefi asnjerit, te themi qe ka budallenj nga te dyja palet. puc puc
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 20 Sep 2010, 13:34

Ka te zgjuar nga te dya palet, me i zgjuari eshte budallai i fundit!!!

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9238
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 20 Sep 2010, 17:43

Femrat ore e kan fut shejtanin ne shishe,kurse djemt kapakun.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 20 Sep 2010, 17:56

Vallai smundem te jap asnje pergjigje sepse ketu edhe i zgjuari ben si budalla sepse nuk ka sinqeritet per kete pyetje prandaj po e le spo them gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Sep 2010, 00:50

E Dashuruar shkruajti:Femrat ore e kan fut shejtanin ne shishe,kurse djemt kapakun.
kam degjuar se kur e ka futur per here te dyte ne shishe shejtanin femra ka perdore rrenen jo menqurin dhe per te mos u bere e zeza me marre era ate rrene aq mire te sajuar mashkulli i ka vu kapakun shishes dhe eshte zgjidhur problemi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Sep 2010, 01:01

Very Happy Hahaha Naki kjo qe ke thene i ke ver vulen haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 21 Sep 2010, 13:19

Naki shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Femrat ore e kan fut shejtanin ne shishe,kurse djemt kapakun.
kam degjuar se kur e ka futur per here te dyte ne shishe shejtanin femra ka perdore rrenen jo menqurin dhe per te mos u bere e zeza me marre era ate rrene aq mire te sajuar mashkulli i ka vu kapakun shishes dhe eshte zgjidhur problemi
Naki per her te dyte se di cka kan bo sakt por nasradini ka lon plot rena haha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 13:45

nvaret sa asht intelegjent femrat apo meshkujt
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Arjana prej Tue 21 Sep 2010, 18:37

A e dini se Zoti s' pari krijoi mashkullin(beri praktiken) dhe pastaj beri gruan (Kryevepren)? Sipas kesaj gruaja duhet te jete me e mencur... Gruaja eshte e zgjuar por dryshon mendje shpesh! Mendja e gruas eshte si era e dimrit!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 19:09

zoti e krijoj mashullin te parin a femren e krijoj prej brit e mashkullit dote thot femra asht pjes e trupit e mashullit si te jet femra me e zgjuar se mashkkulli
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 21 Sep 2010, 20:46

Nuk matet zgjuarsia me gjini. Ka femra te mencura, ka meshkuj budallenj, ashtu sikurse ka meshkuj te mencur dhe femra budallaqe.
Mencuria dhe dituria bashkejtojne me personin.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga bora prej Tue 21 Sep 2010, 21:36

dihet qe femra Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 21:53

gjithmon mashkulli hahahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga bora prej Tue 21 Sep 2010, 21:58

nuk ma mbush mendjen jo ahahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:10

mashkulli por e perdor zgjuarsin per budalliqe

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Dardania prej Sun 02 Mar 2014, 00:47

Me te zgjuara jan Femrat ....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11310
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 15:56

dihet meshkujt
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga epanjohura prej Sun 02 Mar 2014, 16:12

Keto komente jane vetem sa per te rritur numrin e postimeve,komentoni per cfar jane te zgjuara gjinit... Cool

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5630
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Naki prej Sun 02 Mar 2014, 16:34

epanjohura shkruajti:Keto komente jane vetem sa per te rritur numrin e postimeve,komentoni per cfar jane te zgjuara gjinit... Cool

Vėrejtjeshumė  me vend.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 19:35

Femrat ekan trurin shum ma te vegjel se Meshkujt por Femrave ju mjafton  truri per te punua ne Kuzhin e per punet profesionale i takon  Meshkujve  hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Dardania prej Sun 02 Mar 2014, 19:40

Per te dhen Pergjigjjen e Plot per ket esht....
Sepse Femrat....Jan me te zgjuara se Meshkujt.... Sepse Meshkujt zihen Shpejt ne Fjal te tyre.... Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11310
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 19:42

Femrat metvrtet ekan trurin e vegjel dhe nuk kan kapacitet te  logjikojn si meshkujt hahahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Mar 2014, 18:01

Secili per veten e vet dhe ne menyren e vet ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga epanjohura prej Mon 03 Mar 2014, 18:50

Kush se di le ta mesoj; Pas cdo mashkulli te shquar fshihet nje femer e zgjuar.(Autor POPULLI)....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5630
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Naki prej Mon 03 Mar 2014, 18:53

epanjohura shkruajti:Kush se di le ta mesoj; Pas cdo mashkulli te shquar fshihet nje femer e zgjuar.(Autor POPULLI)....
Shumė e vertetė nuk do koment.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga albi prej Tue 04 Mar 2014, 15:29

me i zgjuar esht aj si Zoti jaka dhurua diturin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i zgjuar mashkulli apo femra...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi