» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Genta NUK realizon duet me Noizyn

Shko poshtė

Genta NUK realizon duet me Noizyn

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 24 Sep 2010, 16:23

Kėngėtarja e njohur kosovare Genta Ismajli, e cila shkėlqeu nė spektaklin “Dancing with The Stars” nė Shqipėri, i ėshtė kthyer realizimeve tė reja muzikore.
Mė herėt ishte paralajmėruar se mes shumė kėngėve, Genta ka realizuar edhe njė bashkėpunim me Noizyn, e titulluar ”The King and Queen”, por duket sė njė kėngė e tillė jo qė nuk ėshtė realizuar deri tash, por as nuk ėshtė nė plan pėr tu realizuar.
Nė njė intervistė pėr gazetėn Shekulli kėngėtarja ka treguar se nuk do tė realizojė duet me reperin nga Shqipėria, Noizy, dhe se kjo informatė nuk ka qenė e vėrtetė.
”Nuk ėshtė e vėrtetė, ka qenė thjesht dhe vetėm bisedė mes meje dhe Noizit, por qė deri tani e pakonkretizuar”, ka thėnė Genta.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Genta NUK realizon duet me Noizyn

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:31

Genta flet pėr ish-tė dashurin

Gjatė njė interviste pėr Shqipmedia, Genta Ismajli duke folur pėr ndarjen nga Miloti, me tė cilin bashkėjetoi gjashtė vjet, ka pohuar ta ketė takuar atė mė pastaj, disa herė edhe rastėsisht.
“Jemi pėrshėndetur dhe asgjė mė shumė”, ka thėnė Genta. Ajo ka mohuar tė ketė pasur telefonata apo mesazhe prej tij qė nga ndarja, ndėrsa ka theksuar se Miloti ka folur vetėm fjalė tė mira pėr tė.
“Nuk besoj se do tė thotė ndonjėherė fjalė tė kėqija pėr mua”, ka shtuar kėngėtarja.
E pyetur nėse ka bėrė mė shumė emėr ajo nė krah tė Milotit apo ai nė krahun e saj, Genta ėshtė pėrgjigjur.
“Kemi qenė bashkė nė ēdo kohė dhe e kemi ndihmuar njėri tjetrin, prandaj nuk mė pėlqen tė bėj krahasime tė tilla”, ėshtė shprehur Genta.
Genta ka treguar se aktualisht nuk ėshtė duke u takuar me asnjė djalė. Kėngėtarja po ashtu ka treguar se pėrkohėsisht ėshtė duke banuar me qira nė Kosovė, ndėrsa ėshtė duke ndėrtuar shtėpi nė lagjen “Marigona”.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi