» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush e Udheheq Boten.

Shko poshtė

Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Arjana prej Sat 25 Sep 2010, 21:01

Mendoni se ne shek e xxi boten e drejton ....!!


Le te flasim atehere kush e drejton Ate .
!!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Jeta Love prej Sat 25 Sep 2010, 21:14

I pasuri per mendimin tem,

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8755
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga albi prej Sat 25 Sep 2010, 22:09

menquria
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Jeta Love prej Sat 25 Sep 2010, 23:11

Menquria duhet te ishte, por sot vendos kush asht me i forti dhe me i pasuri ati i shkon fjala!

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8755
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 26 Sep 2010, 12:04

Populli...Me voten e tije o te pakten teorikisht per kete duhet te sherbeje vota.(si parim)
Si shtete...Ai shtet qe perparon me shume se te tjeret....
Si persona...Ata njerez qe i japin paras nje ideal...e idealin ne sherbim te popullit o popujve.
Te udheheqesh boten eshte gjithmon komandimi i nje o shume popujve.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11533
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Oct 2010, 14:29

Po te flasim per kete kohen qe tani jetojme do te thoja se Botene udheheq interesi, ndersa ne kohen e lasht Bota eshte udhehequr nga drejtsia!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Interesant prej Sat 23 Oct 2010, 15:32

per te pas nje pasqyre me reale te perafert me pyetjen qe dikuton kjo teme, kisha me e propozuar nje liber qe fletne lidhje me kete nga autori Bullgar: Nikola Nikovol , dhe libri quhet : Komploti Boteror .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 23 Oct 2010, 15:35

Hmm me ben te them se akoma se kemi kuptuar kush e udheheq boten duhet shum analize per te kuptuar se kush e prin perpara kete bote

Flm interesanti do e kerkoj edhe te shikoj se ne lidhje me temen eshte veshtire te japesh nje mendim pasi se dim se kush e udheheq

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Interesant prej Sat 23 Oct 2010, 15:37

eshte shume e veshtir te japesh nje pergjigje me dy rreshta, po edhe nese shkruajm me shume mendoj se te tjeret nuk do e shikojne fare temen e gjate , keshtu qe libri ne fjale ka nje pasqyre reale per ate se cfar ndodh sot, sepse eshte vet njeriu i cili i ka perjetuar te gjitha keto probleme dhe i ka shkruar ato cfar ai i ka par me syte e tij.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:17

Allahu vetem ai tgjith qofshin sherbetor apo mbreter vetem ai tjeret jan kot para tij

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7099
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga albi prej Sun 14 Apr 2013, 17:44

ZOTI e ka kriju token dhe dillin po dhe te gjitha planetat gallaksiat po dhe ne fund zoti e krijoj njerijun zoti esht i vetmi si e udhheq boten la ilahe il llallah
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush e Udheheq Boten.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi