» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A ja vlen qė tė tė dua?!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Arjana prej Sun 26 Sep 2010, 22:07

Netet pas nje ndarje ashtu si dhe ditet jane dhe na duken aq te gjata sa nuk mbarojne kurre!!
Si neper legjenda pret nje trokitje ne dere nga nje zane malesh qe te te tregoje histori te pambarueshme qe bashke me fundin e tyre te marrin me vete naten dhe diten dhe te sjellin ndriēimin e nje dite plot jete!

Por ne netet tona ajo qe sundon me pas,eshte vetmia ajo qe ve siparin kryesor ne ditarin e nates duke vene nje autograf te madh aq sa vete nata....
Shtresa te ftohta qe nuk ngrohen dot....vuajtje!

Nje njeri nuk mund te zere ngrohte me veten e tij duke u dridhur...
Trupi i atij qe vuan mbeshtillet si kermill qe te futet ne bark duke te lene duart,krahet,kembet,gishtat te ftohta deri ne ngrirje.Kjo ngrirje vazhdon deri ne mengjes ku aty mundohesh te gjesh ngrohtesine diku mes turmes,punes,shoqerise...

Por edhe atje te mohohet si pakuptuar nga te gjithe ata qe njohim!!
Dashuria e te tjereve na duket kaq e pakuptimte...
Qarte kur dashuria vdes....por kur ne fund e kupton se kurre nuk te kane dashuruar atehere vuajtja eshte e dyfishte!!!!
E tmerrshme....

A ja vlen te vuash per dike qe kurre ste ka dashur dhe e ke dashur me gjithe forcen e shpirtit?
A meritojme te vuajme dhe te jemi sakrifice e nje njeriu qe ka "pretenduar" qe te ka dhene dashurine?


Mendoj se ne femrat jemi te brishta dhe perveē dashurise kemi nevoje te marrim nga meshkujt dhe njefare mbrojtje pa te cilen na duket e pamundur te jetojme!

Por,ne te vertete ky eshte nje iluzion.....Gjate gjithe kohes qe kam qene e lidhur kam kuptuar se nuk jemi ne qe kemi nevoje per mbrojtjen e tyre.ky eshte vetem nje mantel virtual,jane ata qe kane nevoje per ne....
I them keto me nje ton bute ku kam pershtypjen qe nga momenti ne moment do te fiket...

Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 26 Sep 2010, 22:13

nuk ja vlen fare qe ta dua X kerkoj plumb qfar gabimi paskam ber , me nji njeri qe mban bishtin pas veti ishte

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Mirja prej Mon 27 Sep 2010, 15:24

Aspak sja vlen qe te Dua
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga deti prej Mon 27 Sep 2010, 15:41

Kur e dime epilogun e nje dashurie - dashuri e humbur apo e deshtuar, mund te themi se nuk ia paska vlejtur qe e kemi dashur personin ne fjale. Por, nese jemi ne fillim te nje dashurie te re, prapseprap nuk mund te paragjykojme dhe te themi: a thua ia vlen qe ta dua personin ne fjale? Jane gjera qe nuk mund ti definojme dhe nuk mund te konkludojme asgje pa e pare dhe jetuar ate dashuri. Pra "pishmani" ne dashuri nuk dihet kurre ne fillimin e asaj dashurie nese ajo dashuri nis pa interes dhe eshte reciproke. Gjithmone pasi dicka mbaron, atehere vajtojme per kohen dhe sakrificat qe i kemi bere, mbase pa fajin tone.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga albi prej Mon 27 Sep 2010, 19:57

ja vlen nese ki rrespekt ndaj te tjerve
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 14:21

nuk ja vlen qe te dua , se vet jeta egjarja tuat thon pergjigjen pse, sepse nuk iken sipas dashuris por iken sipas tradhtis

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Oct 2010, 15:08

Dhelpra qe se arrin rrushin dot ,thot qenka i pa bere.

Ja vlen ta dua ate qe ma pranon zemra ime, gjithashtu qe me jep shanc ta kem ne shpirt me sjelljet dhe edukaten e lart qe ka, thjesht eshte nje dashuri reale dhe jo vituriale
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 19:52

uuuuuu ja ka vlejtt deri sa kuptova qe e dredh e shdredhhh

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 01:01

Ja vlen sepse me ka dhuruar jeten
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Tue 12 Oct 2010, 16:33

Si nuk ja vlen moj e uruara...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga albi prej Tue 12 Oct 2010, 16:52

ja vlen sepse ajo me don me zemer dhe shpirt
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 22:06

Po jam vlen

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga albi prej Mon 25 Oct 2010, 22:07

po po ja vlem
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 22:09

PO patjeter

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga albi prej Mon 25 Oct 2010, 22:10

ja vlen zemer se ti e merito (***) flower
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 22:12

Po shpirti dhe ti e merito

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga lolita prej Tue 26 Oct 2010, 01:18

Patjeter ja vlen qe te Duaaa

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16372
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:55

Fare nuk ja vlen injorant

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 17:33

Jo jo fare..
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9850
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 19:36

Jo fare s'ja vlen...sepse ti s'merito as edhe nje fjale te vetme

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 21:40

Nuk ja vlen.
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9850
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Mirja prej Tue 16 Nov 2010, 21:43

Se di niher
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 22:55

Bruneta shkruajti:Jo fare s'ja vlen...sepse ti s'merito as edhe nje fjale te vetme

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Wed 17 Nov 2010, 11:54


firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Finesa prej Wed 17 Nov 2010, 18:45

:secret:

firma.................................................................................................................................................................................
NDERMJET DY THIKASH...DASHURIA
NDERMJET DY DASHURIVE...THIKA...
Finesa
Finesa

Shteti : C'doher pran njerzve te varfer...
Postime : 57
Kyējet nė forum : 9214
Regjistruar mė : 13/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Leo@! prej Wed 17 Nov 2010, 20:39

bounce flower
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9850
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Mirja prej Wed 17 Nov 2010, 21:33

Nuk edi per momentin a ja vlen ajo
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Wed 17 Nov 2010, 23:20

:thinking:

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Nov 2010, 12:39

JO asihere

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Tue 14 Dec 2010, 23:41


firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Wed 15 Dec 2010, 15:50

...ende jam nė rrugėn e vlerėsimit..... pirat :thinking:
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Mirja prej Wed 15 Dec 2010, 22:35

Jooo
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Dec 2010, 12:44

.....si nuk ja vlen...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Wed 29 Dec 2010, 14:28

po me gjith plotkuptim sepse e meriton

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 29 Dec 2010, 14:39

Ende jam duke verifikuar se me don apo jo apo ja vlen apo jo
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Thu 30 Dec 2010, 09:45

.....verifiko deri nė pafundėsi...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Thu 30 Dec 2010, 16:54

Dardania1 shkruajti:po me gjith plotkuptim sepse e meriton


firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Thu 06 Jan 2011, 13:34

....ja vlen se ma dogje xhanin...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10040
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 08 Jan 2011, 14:43

A ja ven te te them se te duash duhet ta ndjesh edhe jo me fjale
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga albi prej Sat 08 Jan 2011, 16:57

po nese zemra me thot
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi