» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Familja moderne” vetėm deri nė janar

Shko poshtė

“Familja moderne” vetėm deri nė janar

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 30 Sep 2010, 12:36

Seriali mė i shikuar nė Kosovė, “Familja Moderne”, do tė rikthehet por vetėm deri nė muajin janar, kanė thėnė burime tė afėrta me realizuesit e serialit.
Edhe pse u paralajmėrua se seriali do tė ndėrpritej nga RTK-ja pėr shkak tė mungesės sė buxhetit, duket se pas njė marrėveshje nė mes tė producentėve dhe pėrfaqėsuesve tė RTK-sė, seriali do tė vazhdojė tė shfaqet, por vetėm deri nė muajin janar.
“Xhirimet pėr sezonin e ri fillojnė sonte, ndėrsa marrėveshja ėshtė arritur qė ‘Familja Moderne’ tė transmetohet vetėm deri nė janar”, ka thėnė burimi, siē pėrcjell Infopress.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12265
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Familja moderne” vetėm deri nė janar

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 15:01

edhe ashtu mu mduket e kan bo pak bajate Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 9198
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi