» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pershendetje

Shko poshtė

zzzz pershendetje

Mesazh nga Google prej Thu 30 Sep 2010, 22:09

jam suzana vij nga prishtina Mad shpresoi ta kaloim mir bashk fest
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8637
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Erisa prej Thu 30 Sep 2010, 23:07

Mire se vjen Suzana...

Mendoj qe emeri qe ke duhet ta ndrosh e ke me te bukur Suzana.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9246
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 30 Sep 2010, 23:46

Pershendetje edhe mire se erdhe google ose syzana te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie me rrespekt [email=Kle@Love]Kle@Love[/email]

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Mirja prej Thu 30 Sep 2010, 23:54

Google


Mir se ke ardh Suzana
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga albi prej Fri 01 Oct 2010, 00:24

pershendetje mirja flower
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 08:18

thnx juve e ty mor albi nnc se hapa un ket URIME DHE PERSHENDETJE Shocked
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8637
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Oct 2010, 09:54


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Oct 2010, 09:58

google mire se na erdhe e shpresojme te kalosh sa me mire ne mesin tone
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 12:18

thnx princesha dhe interesant

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8637
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi