» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident

Shko poshtė

Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:24

Paris Hilton dhe i dashuri i saj, Cy Waits, ishin pėrfshirė nė njė incident, kur shkelėn kėmbėn e njė prej fotografuesve, pėr t’u larguar nė shpejtėsi nga vendi i ngjarjes, restoranti Boa.
Bukuroshja dhe Cy Waits ishin rrethuar nga paparacėt kur tentuan tė largoheshin nga vendi i ngjarjes nė perėndim tė HollyWoodit, pasi automjeti i tyre qartazi kaloi mbi kėmbėn e njė prej fotografėve, tė njohur si ‘Carol’.
Cy, i cili ishte nė timon, thuhet tė ketė hapur dritaren pėr tė parė nėse Carol ishte mirė, ndėrsa njė prej papracėve iu pėrgjigj se githēka ishte nė rregull. Policia erdhi nė vendin e ngjarjes dhe pasi pa se ēifti ishte larguar, i kėrkoi ata dhe i gjeti, ndėrsa mė pas aplikuan teste tė ndryshme ndaj tyre. Cy ėshtė liruar, por pritet tė paraqitet sė shpejti nė gjykatė pėr rastin nė fjalė.
Se Paris Hilton ishte bezdisur nga ky incident, e tregoi fakti se ēfarė shkroi nė Twitter: “Mbrėmje e dashur me miqtė dhe familjen, e shkatėrruar nga fotografė agresivė. Ata janė tė pafytyrė”.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12265
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi