» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eminem do tė luajė nė 360?

Shko poshtė

Eminem do tė luajė nė 360?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:25

Eminem ėshtė nė negociata pėr tė luajtur nė dramėn psiko-seksuale tė Fernando Meirelles, “360”.
Filmi “360” ėshtė i bazuar nė shfaqen “Reigen” tė Arthur Schnitzler, dhe pėrcjell tregimin e njė mori tė ēifteve para ose pas pėrplasjeve seksuale. Fundi i ēdo skene e sheh gjysmėn e ēifteve nė shtrat me njė karakter tjetėr.
Edhe Sir Anthony Hopkins po ashtu spekulohet se do tė jetė pjesė e kėtij filmi. Skenari pėr kėtė projekt ėshtė shkruar nga Peter Morgan. Ky projekt edhe mė herėt ka qenė i shndėrruar nė film – njė realizim francez me emrin “La Ronde”.
Eminem, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Marshall Bruce Mathers III, si aktor mė sė miri ėshtė i njohur pėr karakterin e tij Jimmy 'B-Rabbit' Smith nė filmin “8 Mile”.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12265
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi