» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Java e tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit

Shko poshtė

Java e tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:28

Zyra e UNICEF-it nė Kosovė, nė bashkėpunim me Ministrinė e Shėndetėsisė tė Republikės sė Kosovės, tė premten fillon shėnimin e Javės sė tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit nė Kosovė.
Pėr tė shėnuar Javėn e tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit, qė do tė zgjasė prej 1 deri mė 8 tetor 2010, do tė organizohet njė vizitė nė Spitalin e Ferizajt, nė Repartin pėr Gjinekologji dhe Obstetrikė, ndėrsa nė kėtė aktivitet do tė marrin pjesė pėrfaqėsues tė Ministrisė sė Shėndetėsisė, shefi i Zyrės sė UNICEF-it nė Kosovė, Johannes Wedenig, si dhe pėrfaqėsues dhe aktivistė tė programeve pėr arritjen e synimeve zhvillimore tė Mijėvjeēarit.
Qėllimi i shėnimit tė Javės pėr tė ushqyerit me qumėsht gjiri ėshtė sensibilizimi dhe ngritja e vetėdijes pėr rėndėsinė e tė ushqyerit mė qumėsht tė gjirit.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi