» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Shko poshtė

Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Arjana prej Sat 02 Oct 2010, 16:40

Cila eshte gjuha me e shemtuar per mendimin tuaj?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 16:43

Gjuha me e shemtuar eshte ajo gjuhe nga e cila te tjeret jane te cenuar apo ofenduar.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 11:59

GJUHA sERBE

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Dardania prej Sun 02 Mar 2014, 00:31

Gjuha Serbe apo Sllave.... Esht Gjuha me e Urryer nese e mdegjoi ket Gjuh kur Flitet.... Po ashtu edhe Greket jan te Njejt....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11325
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 16:04

gjuha Serbe po dhe Ruse
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga epanjohura prej Sun 02 Mar 2014, 16:26

Gjuha me e shemtuar eshte ajo te cilen nuk e kuptoj-ajo nuk me pelqen fare...
Tjeter eshte ajo qe e urrejm...Edhe une e urrej gjuhen e armikut...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5645
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Naki prej Sun 02 Mar 2014, 16:33

Asnje gjuhė nuk ėshtė e keqe perderisa ajo nuk shpreh helm e vrerė.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Mar 2014, 17:41

Te dish gjuhe te huja eshte gje Shum e mire, nuk kemi arsye ti urrejm, gjuhet jane te pastra jane njerzit ata qe i  shemtojn ..


Edituar pėr herė tė fundit nga Princesha nė Mon 03 Mar 2014, 17:54, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Naki prej Mon 03 Mar 2014, 17:48

Une personalisht I flas dhe I shkruaj rrjedhshem 5 gjuhe te huaja ne mesin e tyre edhe ate serbokroate. Mire e tha princesha gjuha varet nga kush flitetet dhe urrehet  mu nga ata qe filitet nese ne ate gjuhe dominon fyerja dhe nxitja e urrejtjes.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjuha me e shemtuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi