» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Shko poshtė

A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Besoj tek falli ne letra
 
tek filxhani i kafese
 
tek Yjet (Horoskopi)
 
tek leximi i dores
 
tek endrrat
 
Sbesoj fare
 
 
 
Shiko rezultatin

A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Mesazh nga Arjana prej Sat 02 Oct 2010, 16:55

A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Psh: tek parja e filxhanit te kafes apo te dores? Po tek Horoskopi?
Mendoni se ka njerez me aftesi te tilla per te treguar te ardhmen? Po endrrat a duhen marre seriozisht si nje forme e gjerave qe kane per te ndodhur?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 16:58

Nuk i besoj asnjeres, sepse te gjitha keto jane vetem spekulime dhe mashtrim , sepse askush nuk mund ta di se cfar do te na ndodh te nesermen pervec Ai i cili te ka kriju I Cili e di te ardhmen.

Ndersa sa i perket endrave, ka endra te cilat i shef njeriu dhe se mund te jene te verteta , dhe mund te te ndodh po ashtu cfar ke pa ne ender, ne qoftese komentohet nga njeriu kompetent per to, e jo nga gjithkush .Sepse komentimi i endrave eshte dhunti qe mund ta kene njerez te caktuar, e jo gjithkushi.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 11:59

jo edhe pse horoskopiii mdel pak a shum i sakt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Mesazh nga albi prej Fri 13 Sep 2013, 17:51

jo sepse esht shirk falli
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A besoni tek format e parashikimit te fatit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi