» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pas Kėsaj Jete .......

Shko poshtė

Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Arjana prej Thu 07 Oct 2010, 00:44

Ne qofte se pas kesaj jete do te rilindnit ēfare do te deshironit te ishit ; edhe pse?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 07 Oct 2010, 09:54

nese do behet edhe nji her te lind: asgje tjeter por vetem te nis edhe nji her shkollen nga fillim vetem shkolles do i perkushtoja < se tjeter gje te keqe skam ber

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 07 Oct 2010, 14:56

Le te jet cfar te doje edhe te me presi kush te doje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:18

Kjo qe jam,kshu qe jam dhe ktu ku jam nuk du me shume nga jeta

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga stralli prej Thu 07 Oct 2010, 15:56

Vetėm nė shėrbim tė atdheut tim, njerzimit dhe dashurisė...!
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9137
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 18:13

te behesha vrasese e kunderta e ksaj qe jamm

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Sep 2013, 21:45

Asgje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga albi prej Sat 14 Sep 2013, 14:43

fillon rringjallja dhe dita e gjykimit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Katilja prej Sat 14 Sep 2013, 19:55

icccc

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga albi prej Mon 03 Feb 2014, 16:29

pas ksaj jete  fillon jeta tjeter  dhe esht me e mir se kjo jet dhe atje  nuk ka smundje as vdekje jemi te perjetshum inshalla jemi per XHENETE
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Dardania prej Tue 04 Feb 2014, 15:33

Ashtu sic esht e shkruar nga Zoti edhe behet.... Per me shum nuk mund te di.... Per Jeten tjeter mund te di vetem ai/ajo nese Prap kthehet ne ket Jet me treguar se si esht me Perjetuar Jeten Tjeter.... Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11328
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga albi prej Tue 04 Feb 2014, 15:44

Zoti ka thon ne kuranin familar aj besimtar si nuk beson ne ringjallje ne diten e gjukimit  ka denim te  dhimshum aj shkon ne xhehname ne besimtar  musliman  edim si pas kshillat si naj tregoj Zoti jon ne Kuran   pas vdekje ne  ket dunja  shkojm ne   jeten e gjat ne at jet do jetojm per gjithmon inshalla jemi per XHENDET
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Dardania prej Thu 19 Feb 2015, 23:00

Vdes.... Asgje tjeter. Me shum .... Askush nuk u kthye mbasi ka Vdekur .... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11328
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Feb 2015, 23:10

Dardania shkruajti:Vdes.... Asgje tjeter. Me shum .... Askush nuk u kthye mbasi ka Vdekur .... Smile
Hahahahahahahaa  king king king king king

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas Kėsaj Jete .......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi