» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Albumi i ri i Tingulli i 3nt nė fund tė muajit

Shko poshtė

Albumi i ri i Tingulli i 3nt nė fund tė muajit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:34

Grupi i njohur kosovar Tingulli i 3nt nė fund tė muajit do tė nxjerrė nė treg albumin e parė pas tre vitesh, ka zbuluar Getoar Selimi pėr Telegrafi.com.
“Ka njė kohė tė gjatė, afėr 3 vite, qė nuk kemi bėrė album tė ri. E gjithė kjo si pasojė e angazhimeve tė shumta nė koncerte, mė shumė jashtė vendit, dhe vetėm tani vonė kemi filluar punėn nė tė. Por besoj qė nė fund tė kėtij muaji ai do tė jetė nė duart e njerėzve qė njė kohė tė gjatė e kanė pritur albumin tonė tė ri dhe shpresojmė tė ju pėlqej si gjithmonė”, ka pohuar Getoari.
Edhe pse pa dijeninė e tyre nė YouTube sė fundi ėshtė shfaqur kėnga e Tingulli i 3nt nė bashkėpunim me kėngėtarin nga Shqipėria, Flori, “Syt e mi”. Getoari ėshtė shprehur se sė shpejti do ta realizojnė me videoklip.
“Kėnga ka qenė pjesė albumit tonė tė ri, ėshtė planifikuar tė del me videoklip bashkė me albumin, dhe ashtu edhe do te del, edhe pse ka dalė si demo version nė YouTube dhe ėshtė shfaqur nė mėnyrė shumė tė keqe por jo me qėllim, siē e kemi kuptuar. Por tash kjo punė veē ka marr fund dhe sė shpejti pritet ta shohin njerėzit me videoklip”, ka shtuar Getoari

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi