» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shqiperi-Bosnje

Shko poshtė

miq Shqiperi-Bosnje

Mesazh nga Geri prej Thu 07 Oct 2010, 21:05

Diten e premte ne oren 20:30 ne stadiumin kombetar Qemal Stafa zfillohet ndeshja eleminatore per europjanin 2012
Shqiperi - Bosnje

Une dhe miqt tane do e mbeshtesim kombetaren ne Stadium , keto kohe kemi me shum nevoj per tifozeri t'ju japim zemer kombetares tone qe dhe tranjerin se kan ne pankin por ne spital , nje z.tranjer kemi nje nga Boznja sado qe ai premto qe do ta mund vendin e vet

Tė nderuar Tifoza,
Me shumė kėnaqėsi ju njoftojmė mbi detajet e organizimit pėr ndeshjen e shumėpritur kundėr Bosnjės.
Ēmimi i biletave pėr anėtarėt: 350 leke ~ 2.6 Euro - Tribuna D1.
Afati i fundit pėr rezervimin e biletave dt.6 Tetor, Ora 12:00.
Pėr rezervime dhe ēmimin e udhėtimit ju lutemi kontaktoni me pėrfaqėsuesin tuaj mė tė afert. Kontaktet e tyre i gjeni kėtu:
Grumbullimi para ndeshjes do tė kryhet te Piramida duke filluar nė oren 16:00. Kėtu do tė mund tė pajiseni dhe me materialet tifozerike (shalla, fanella, kartela anetaresimi etj). Nisja pėr nė stadium drejt fitores do tė jetė nė oren 18:30.
Ju lutemi rrespektoni oraret dhe kryeni pagesen perpara afatit. Interesimi pėr kėtė ndeshje ėshtė i veēantė, kėshtu qė ju lutemi tė ndihmojmė njėri – tjetrin nė njė organizim sa mė tė mirė!
Vizitoni herė pas here faqen tonė pėr tė rejat mė tė fundit!
Ta ndihmojmė kombtaren drejt fitores dhe ruajtjes sė vendit tė PARĖ nė grup!
O SA MIRĖ ME QENĖ SHQIPTAR!Tifozat Kuq e Zi
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Shqiperi-Bosnje

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Oct 2010, 21:11

Faleminderit Geri per informacionin me siguri nese na lejojne nga puna une me disa shoke kemi planifikuar ardhjen.
Une personalisht besoj dhe jam i bindur se Shqiperia do shenoj fitore me rezultat te ngushte 1:0 nese mbrojtja jone arrin ta ndaloj dhe ruaj mire Dzekon atehere tjeret ne sulmin e Bosnjes nuk kan gjasa te shenojne Gol.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Shqiperi-Bosnje

Mesazh nga Geri prej Thu 07 Oct 2010, 23:30

Une them qe s'kan shanc me na shenu gol , dhe un mendoj qe nje rezultat 1:0 esht i mjaftushem per ne.

Po erdhe ne stadium e gjete bilet kerko iher nga , D2 radha 14 Vendi 10 aty me gjen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Shqiperi-Bosnje

Mesazh nga Naki prej Fri 08 Oct 2010, 00:50

Geri shkruajti:Une them qe s'kan shanc me na shenu gol , dhe un mendoj qe nje rezultat 1:0 esht i mjaftushem per ne.

Po erdhe ne stadium e gjete bilet kerko iher nga , D2 radha 14 Vendi 10 aty me gjen
Te marr ne tel o katunar dhe ku ke degjuar ti ne bote qe policia paguan bilete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Shqiperi-Bosnje

Mesazh nga memaliaj prej Thu 28 Oct 2010, 08:16

prandaj ngelen jasht ca shoke te mi se futeni ju policat pa bilet eeeee?
po si ore ke kaluar ne kukes dhe nuk ndalove njeher te me takosh ketu te kantieri ku po bejme dublimin e urave nga kukesi ne morine.
hajde ishalla fitojme ne ndeshjen tjeter.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Shqiperi-Bosnje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi