» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dua te Them..

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 29 Feb 2012, 16:47

dua te thekm qka kish me ndodh nerse nuk do kish blet
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 May 2012, 20:14

Se cenka vdek ky forum
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Thu 24 May 2012, 10:12

Une kurr se kam shuar etjen me urrejtje,
Dhe pse pabesia me kafshoi pas shpine.
Ndaj nuk kam asnje gjyq per vetevete
Por edhe nuk mburrem, te them “jam trime!”.
...
E kam ndjer zjarrin e Dashuris dhe te jetes,
... Nga qielli vodha enderrat dhe nga yjet magjin,
Jam lutur Zotit te me mesoj vetem te verteten
Ikon ne shpirtin e urt kam vet Perendin!

Nje dig ndertova per lotet e zemres time,
Dhe drita te mbij mbi filizat qe kam mbjell.
Tani nuk esht koha per lot e mallkime
Pas dimrave te eger vijn stinet me Pranver...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga BeLti prej Mon 28 May 2012, 20:46

Ku jan antaret aktiv qe kan qen?

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

BeLti
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Tue 29 May 2012, 06:24

Ne jet mos ju beso Njerezve qe ndryshojn ndjenjat e tyre me kohen ...Me mir,besoju atyre Njerezve qe ndjenjat e te cileve qendrojn pa ndryshuar , edhe nese kohet ndryshojn ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Naki prej Wed 30 May 2012, 17:41

jehonaa shkruajti:Ne jet mos ju beso Njerezve qe ndryshojn ndjenjat e tyre me kohen ...Me mir,besoju atyre Njerezve qe ndjenjat e te cileve qendrojn pa ndryshuar , edhe nese kohet ndryshojn ...
No comment cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 30 May 2012, 21:33

dua te them jam i merzitur
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Wed 30 May 2012, 21:58

Shpirti nuk do mund te shoh asnje Ylber nese me par Syt nuk kan qar.
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Naki prej Thu 31 May 2012, 03:44

jehonaa shkruajti:Shpirti nuk do mund te shoh asnje Ylber nese me par Syt nuk kan qar.
Very Happy nga foto profili dukesh goce e lazdruar amo fjalet i ke me vend Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Thu 31 May 2012, 03:48

Dua te them qfar sheh Syri , Zemra nuk e ndjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti prej Thu 31 May 2012, 10:02

Dua te them se kam nostalgji per miqte e vjeter te ketij forumi.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14500
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Thu 31 May 2012, 13:40

Dua te them

Kur ti do Fitosh,une me Krenari do i them Botes "Ky esht Miku im".

Po kur te humbasesh une do jem pran teje duke te shtrenguar doren dhe te te them "Une jam Mikja juaj".

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga bora prej Thu 31 May 2012, 13:43

jehonaa shkruajti:Dua te them

Kur ti do Fitosh,une me Krenari do i them Botes "Ky esht Miku im".

Po kur te humbasesh une do jem pran teje duke te shtrenguar doren dhe te te them "Une jam Mikja juaj".

Shume e vertete dhe te rralle jane ato qe e thone kete cig
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11470
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Sun 03 Jun 2012, 11:44

Dua te them,

Ndonjeher esht heshtja e vetmja mundesi per te treguar se sa jeni te lendśar...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti prej Mon 04 Jun 2012, 15:33

Dua te them se ēelesi i lumturise eshte Mendimi Pozitiv
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14500
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Misterjoza prej Tue 05 Jun 2012, 00:00

Dua te them se jan prishur njerezit Cool
Misterjoza
Misterjoza

Shteti : se mbaj mend
Postime : 10
Kyējet nė forum : 7465
Regjistruar mė : 04/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Adisa prej Tue 05 Jun 2012, 10:12

Dua te them jeni shum te bukur
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13237
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Tue 05 Jun 2012, 11:52

Dua te them Shoket e vertet jan si Yje ,ndonjeher ti nuk mund ti shohesh por ata gjithmon aty jan ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Lerti prej Tue 05 Jun 2012, 16:12

Dua te them qe ujku qimen e nderron por zantain nuk e harron ...
Lerti
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 12591
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Tue 05 Jun 2012, 16:24

Lerti shkruajti:Dua te them qe ujku qimen e nderron por zantain nuk e harron ...

Dua te them nuk e di je Zoteri apo Zonjush e kishit fjalen per mua apo? dhe mund ta di per cfar arsye ????

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Lerti prej Tue 05 Jun 2012, 16:26

Dua te them kush na e paska mizen nen kapuq ketu !?
Lerti
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 12591
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Tue 05 Jun 2012, 16:33

Lerti shkruajti:Dua te them kush na e paska mizen nen kapuq ketu !?

Dua te them se ke shkruar perfundi shkrimit tim,te them nje sa per miz nuk po me vjen era te vijn mizat afer meje

ti ja ke ber adi si skam qfar ti bej Magarit i bie samarit kontrollo pak veten dhe sillu ashtu siq sillen te gjith apo nuk ke kultur as moral,sepse nuk po me intereson se kush je, as nuk te njoh kush je ,po ne postime po tregojm at kulturen ton e te them edhe njeher qfar ke ti me te tjert mua sme intereson gjuaju atyre e jo te tjereve ok.

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Tue 05 Jun 2012, 23:34

dua te them me vjen mir si paska hy nje person ne forum sepse ka mungua shum
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Wed 06 Jun 2012, 17:00

Dua te them kurr nuk kerkova nga dikush te me jepte Yjet e Qiellit...

Do te ishte thjesht e mjaftueshme ti veshtronim se bashku...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 06 Jun 2012, 19:38

dua te them kurr nuk jam perulur askujna dhe nuk do te perulem
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Jun 2012, 00:46

Dua te them se Lerti dhe Majlinda jan mike per koke Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Majlinda prej Thu 07 Jun 2012, 12:09

Naki shkruajti:Dua te them se Lerti dhe Majlinda jan mike per koke Cool
geek :luv: Shocked
Majlinda
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 13107
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga bora prej Thu 07 Jun 2012, 13:36

Dua tju them se ju kam shume xhan
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11470
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Misterjoza prej Thu 07 Jun 2012, 14:43

Qe njerezit nuk ndryshojne kur kan nallonet vesh veshin edhe fundet Neutral
Misterjoza
Misterjoza

Shteti : se mbaj mend
Postime : 10
Kyējet nė forum : 7465
Regjistruar mė : 04/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Thu 07 Jun 2012, 15:22

Dua te them

Vlera e nje Njeriu duhet par faktin se qfar jep,dhe jo ne at se qfar mund te marr...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Fri 08 Jun 2012, 23:09

dua te them shum me pelqen ky forum sepse ka antar te mrekullushum
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Mon 11 Jun 2012, 02:33

Dua te them

Aty ne skajin e pafund.Te imagjinates.Ku mendimi.Prek ndjeshem.Iluzionin e deshires. Endet imazhi yt...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Tue 12 Jun 2012, 13:25

jehonaa shkruajti:Dua te them

Kur ti do Fitosh,une me Krenari do i them Botes "Ky esht Miku im".

Po kur te humbasesh une do jem pran teje duke te shtrenguar doren dhe te te them "Une jam Mikja juaj".


firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga bora prej Tue 12 Jun 2012, 13:28

Dua te them qe te gjithe antare e ketij forumi jane shume te mire
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11470
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Tue 12 Jun 2012, 18:58

dua te them sa mir kur je i lumtur

albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Tue 12 Jun 2012, 21:22

Dua te them

Njeriu kur ndjen dhimbje,esht i gjall.Por kur ndjen dhimbjen e tjetrit ,ateher esht Njeri...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga bora prej Wed 13 Jun 2012, 16:38

Dua te them se jam e lumtur Very Happy qe do te bohem teze Very Happy
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11470
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 13 Jun 2012, 23:37

dua te them jehona nuk po poston
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga jehonaa prej Thu 14 Jun 2012, 05:45

Dua te them

Ndjenjat e verteta nuk ndryshojn kurr, as nga Largesia as nga Koha...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7856
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga bora prej Thu 14 Jun 2012, 13:17

Dua te them: Jeta eshte e shkurter prandaj jetojeni ate.
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11470
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi