» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aguilera dhe Bratman i japin fund martesės

Shko poshtė

Aguilera dhe Bratman i japin fund martesės

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 13 Oct 2010, 17:02

Kėngėtarja e muzikės pop, Christina Aguilera, ka bėrė tė ditur se ajo ėshtė ndarė nga burri i saj Jordan Bratman.
Aguilera dhe Bratman kanė jetuar ndaras pėr tashėm disa muaj, megjithatė ende nuk kanė vendosur pėr divorc, duke thėnė se pėrkushtimi i tyre kryesor ėshtė djali dyvjeēar, Max.
“Pavarėsisht se Jordan dhe unė jemi tė ndarė, pėrkushtimi ynė pėr djalin Max mbetet po aq i shprehur siē ka qenė gjithmonė”, ka bėrė tė ditur kėngėtarja.
Dyshja kanė qenė tė martuar qė nga vitit 2005.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi