» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Shko poshtė

Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Norushja prej Sat 16 Oct 2010, 03:19

Gjithmon kam qen vizitore eketij forumi te bukur,dhe me ne fund vedosa te regjistrohem
avatar
Norushja

Postime : 15
Kyējet nė forum : 8645
Regjistruar mė : 05/10/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 16 Oct 2010, 10:26

Mire se erdhe Norushja ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


Me rrespekt Kle@

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17718
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Interesant prej Sat 16 Oct 2010, 12:53

Norushja pershendetje, mire se erdhe ne mesin tone, shpresoj se do kalosh sa me mire flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13985
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga lolita prej Sat 16 Oct 2010, 15:51

Pershendetje dhe nga un Norushja mir se ke ardh argetim te kendeshum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15727
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 16 Oct 2010, 21:56

Mire se erdhe norushja sigurisht qe ka vend per ty dhe per te gjith antaret e tjere qe vin me radh...te uroje te ja kalosh sa me bukur ne mesin e shoqris ton

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Sat 16 Oct 2010, 22:01

Mire se erdhe Norushe, te uroj te kalosh sa me kendshem e kenaqesisht ne shoqerine tone
Me respekt Luani!

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9514
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Annika prej Sun 17 Oct 2010, 19:06

Mire se erdhe Norushja :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15403
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga albi prej Sun 17 Oct 2010, 21:50

pershendetje juve ne online
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12381
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Naki prej Sun 17 Oct 2010, 23:24

Norushja mire se erdhe argetim te kendshem ne vazhdim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Leta prej Mon 18 Oct 2010, 13:28

Pershendetje Intresant .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 9024
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Norushja prej Mon 18 Oct 2010, 16:48

Flm per mirpritjen e juaj.. pale
avatar
Norushja

Postime : 15
Kyējet nė forum : 8645
Regjistruar mė : 05/10/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 18 Oct 2010, 17:10

Pershendetje Norushja flower

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17718
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga inter prej Thu 11 Nov 2010, 12:29

pershendetje te gjitheve nka inter

firma.................................................................................................................................................................................
oltjon ;hi;
avatar
inter

Shteti : tirana
Postime : 37
Kyējet nė forum : 8569
Regjistruar mė : 10/11/2010
Profesioni : jurist i ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga BeLti prej Sun 14 Nov 2010, 09:27

Pershendetje, mire se ke ardh, qaste te kendshme ketej.. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9865
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi