» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Arsyeja pse genjejme!

Shko poshtė

Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga Arjana prej Mon 18 Oct 2010, 19:16

Shum nga ne kemi lloj lloj arsyesh per te genjyer dhe mashtruar, jam kurioze te di si mund te jet edhe cfare arsye jepni nese diktoheni!Te gjithve besoj pa perjashtim kemi genjyer jemi diktuar, per arsye te ndryshme...mos kini turp por hapuni si ne shpine tuaj... Smile
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga ERI DR prej Mon 18 Oct 2010, 23:05

une mendoj per te mbulojtur vetveten hyn genjeshtra
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10098
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 18 Oct 2010, 23:46

Shum here njerezit kujtojne se me genjeshter mundet te kaloj nen syrin e te tjereve ..Njeriu genjen sepse eshte i gatuar ashtu

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 16:16

zakonisht genjej kur me pyesin : " si je? mire ? "

Genjej : "xham fare...relax"

Po permenda fjalen relax do te thote qe ta kam fut lol jo per gje...por un gjithmon i hap probleme vetes dhe vetem relax qe skam ne jet... Razz
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 20 Oct 2010, 10:51

Nuk ka arsyje pozitive genjeshtra,genjeshtra eshte nena e mashtimeve.Andaj sa me larg genjeshtres,per nje shoqeri sa me te shendetshme.


Genjeshtra i ka kembet e shkurtra dhe nuk i duhet dhene "viza" ne mardheniet tona shoqerore te perditeshme.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11623
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:03

per tshpetuar vetten edhe tmundohemi qe hereve tjera mos tbejm tnjejtin gabim(me shpetu koken)

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arsyeja pse genjejme!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi