» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike

Shko poshtė

Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 02:49

Me intereson te di mendimet tuaja lidhur me temen, pse meshkujt e kan vėshtire ta pranojne se e duan dikė?
p.sh nga shum te aferm te mi si shoke apo familjare kur i pyes cfare ka bere ajo vajze qė te te bej ty ta duash kaq shume , ata nderrojne rrjedhen e bisedes duke then se jo bre nuk o puna qe e dua aq shum po ja bej qefin, pse e kan kaq te veshtire djemte te thon TE DUA ?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 21 Oct 2010, 17:14

Nese vertet e don/dashuron dike,ja tregon me vepra,se fjala nuk besohet shume.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike

Mesazh nga albi prej Thu 21 Oct 2010, 17:16

nese edon diko me zemer dhe shpirt tregoja me vepra
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12213
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:10

joo e aq veshtir edhe pse mir esht qe dashurin ta vertetosh jo veq te thuash te dua sa x sy e x faqe

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa e veshtire eshte te pranosh se e do dike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi