» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Shko poshtė

Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 03:08

Do te vazhdonit lidhjen tuaj ne martese edhe pa ndjenje kundrejt njeri-tjetrit, vetem per hir te femijes tuaj, qe ai te rritet prane te dy prinderve ???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Naki prej Thu 21 Oct 2010, 03:17

Po nuk e mohoj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga deti prej Thu 21 Oct 2010, 13:23

Sigurisht se po. Gjithēka, ne cdo kohe dhe rrethane.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Oct 2010, 14:39

Jo , ndoshta do ju duket disave apsurde kjo pergjigja ime, por jeten se sakrifikojn per nje gje , se dhe femija do te vuaj te njejten gje si ne dhe menyra me e drejt qe ta largosh nga ky fenomen shum i rezikshem per te ardhmen e femijes eshte largimi dhe me kalimen e kohes do e kuptoj qe eshte e drejt kjo apo jo , nese ja fillojm ta genjejme femijen ton ose te shtiremi si te lumtur do te jete nje gabim i madhe qe do beja sepse ai sot ,neser do e kuptoj te verteten dhe do zhgenjehet me te dy prinderit dhe kjo eshte nje minus i madhe per nje te ardhme te mire te duhur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga albi prej Thu 21 Oct 2010, 16:51

vetum per shkak morali nuk sakrifikoj se per tjeter po femija jan te pafajshum.
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:09

Jo ne asnje menyre, sepse femijet jane resilient dhe heret a vone e
hedhin pas kraheve mungesen e njerit prind, por te pakten rriten me
empatine dhe vemendjen 100% te prindit qe kujdeset per ta pa i bere te
ndihen te padeshiruar dhe fajtore te zenkave qe ekzistojne ne familje!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi