» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Shko poshtė

Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga Arjana prej Fri 22 Oct 2010, 15:11

Te dashur anetare te forumit,do te me interesonte te diskutonim ne kete thenje se a eshte e vertete qe meshkujt dashururojne vetem nje here me forcen e shpirtit??????
Dhe nese ne fatin e tij me te keq,eshte qe kjo dashuri mbaron. E udheheq gjate gjithe kohes ajo ndjenje???
Arrin qe kjo ndjenje te kthehet ne zhgenjim,dhe te krijoje ndjenjen e mosbesimit tek seksi femer???
Jane keto arsyet??Apo ....... si mendoni JU??????
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 18:11

jo s eshte e vertet
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 8435
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 22 Oct 2010, 20:17

Per mua eshte e vertete, meshkujt vetem njehere dashurojne.Edhe gjithmone zhgenjehen nga dashuria e tyre e pare.Te tjerat kthehen ne loje.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi