» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pershendetje nga une Juventin

Shko poshtė

pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 18:06

une jame berti dhe jetoj ne selanik
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 8504
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 22 Oct 2010, 18:53

Pershendetje Berti mire se erdhe ne kete shoqeri yllo te uroj argetim te kendshem ne mesin tone rrespekt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 22 Oct 2010, 19:55

Pershendetje Berti ja kalofsh sa me mire Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11704
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Arjana prej Fri 22 Oct 2010, 19:58

mire se erdhe bertushi flower flower flower flower
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15055
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 20:52

ju faleminderit bukuroshe
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 8504
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Mirja prej Fri 22 Oct 2010, 21:31

Pershendetje dhe nga une Berti mir se erdhe klm
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 21:33

Mirja shkruajti:Pershendetje dhe nga une Berti mir se erdhe klm
flm
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 8504
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Naki prej Fri 22 Oct 2010, 22:50

Pershendetje Berti dhe mire se na erdhe


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Sat 23 Oct 2010, 00:02, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 22:54

Naki shkruajti:Pershendetje Berti dhe mire se na erdhe
flm
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 8504
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Oct 2010, 10:24

Juventin shkruajti:une jame berti dhe jetoj ne selanik

Mire se erdhe Berti te uroj te ja kalosh sa me mire me kete shoqeri ne Hapsira e Qijeve Shqiptare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Annika prej Mon 25 Oct 2010, 21:27

Mire se erdhe Berti :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi