» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mbani dot sekret?

Shko poshtė

Mbani dot sekret?

Mesazh nga Arjana prej Sat 23 Oct 2010, 01:14

Nese nje person iu tregon nje sekret por ama nuk duhet t'ia thoni askujt tjeter, jeni ne gjendje ta beni apo jo?? Ky personi mund te jete nje shok apo shoqe, pjesetar i familjes apo i fisit ose thjesht nje dikush qe e njihni dhe ka arritur te fitoje besimin tuaj. Deri sa kohe jeni ne gjendje te ruani sekretin e dikujt ndonese doni ti tregoni dikujt tjeter se s'ben?? Apo jeni tip qe ndonese iu thuhet nje sekret, duhet ti tregoni patjeter nje njeriu qe i besoni shume dhe qe nuk do ua nxjerre sekretet tuaja ne asnje menyre.

E rendesishme eshte sa arrin te mbash te fshehta gjera qe duhen mbajtur
te fshehta. po kjo jo gjithmone dihet. Eshte dhe dicka tjeter,po s'ti
mbajten 24 te tuat s'ti mbajne 24 te huajt
.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbani dot sekret?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 23 Oct 2010, 11:28

Po mbaj edhe shum edhe kam shume sekrete Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbani dot sekret?

Mesazh nga Katilja prej Sat 23 Feb 2013, 17:25

e mbaj per tmbajtur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbani dot sekret?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi