» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pyetjet qe te acarojne nervat !

Shko poshtė

Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Arjana prej Thu 28 Oct 2010, 17:35

Fillojme ...

Kur je duke fjetur dhe te vijn te ndezin driten dhe te thon.
Ne gjume je?
(jo ne fakt po kendoja).

Te shohin para pc duke punuar dhe te thone...
Ca po ben aty?
( po marr pluhurat)

Takohesh me nje shok ose shoqe
He mo/mi ku je ti ??
(Tek cepi rruges perballe!)
cherry
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 28 Oct 2010, 19:01

Pyetja qe me acaron kur me pyesin me thone akoma e pa martuar hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Leta prej Fri 29 Oct 2010, 02:13

Pyetja qe me Acaron nervat eshte ! Kur me thrrasin ne Telefon te shtepis dhe me Pyesin Ku je?! ( Ja e kam marr shtepin dhe kam dal ne Qytet ) Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Bleta nė Fri 29 Oct 2010, 02:14, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : .,)
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8856
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 29 Oct 2010, 23:35

Kush je si je ne pamje haha me acaron nervat kjo pyetje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Norushja prej Mon 01 Nov 2010, 18:00

Kur me thot mami zgjohu se u be von
avatar
Norushja

Postime : 15
Kyējet nė forum : 8477
Regjistruar mė : 05/10/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga LeeA prej Tue 02 Nov 2010, 11:53

Me acaron kyr pysin Sa Vjece jeeeeeee miii

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 8506
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Naki prej Tue 02 Nov 2010, 11:59

Naki kush eshte ky/kjo ne forum une e di kush eshte por nuk jam i/e sigurt

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga stralli prej Tue 02 Nov 2010, 12:23

vėrtetė disa pytje banalizohen kur shtrohen pa arsye dhe jo pėr temėn adekuate.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9227
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 02 Nov 2010, 18:28

Me acaron kur me bejne pyetje te pakuptimta

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Adonisi prej Tue 02 Nov 2010, 18:32

Pyetje te zakonshme nga gjinia e kundert, ku shumica perveq se nuk din cka te pyesin, nuk dine as kur dhe si ta formulojne nje pyetje.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 03 Nov 2010, 12:12

Pyetjet qe skan kuptim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga LeeA prej Thu 04 Nov 2010, 14:09

Pytje Palidhej kur bejn .

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 8506
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Katilja prej Sat 23 Feb 2013, 17:38

pse ske te dashur ti?un vec i shof su thom qe sun i shof cunat me syyyy

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetjet qe te acarojne nervat !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi