» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Arta Bajrami

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Arta Bajrami

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Aug 2007, 10:05

Te nderuar anetar te forumit pasi vete Arta eshte anetare e ketij forumi kemi lejen e saj te postohen te gjitha videoklipet dhe dhe MP3 nga repertuari i saj.
Per adhuruesit e saj Arta se shpejti do postoj disa nga fotot e saja dhe shenime shtese. Gjate nje bisede qe kisha une me te ajo ju falenderon dhe per momentin eshte ne pushime dhe ka ca obligime shtese.


Te nderuar forumist ketu mund te beni komentet lidhur me anetarin tone te nderuar Arta Bajrami e cila njihet si R & B Princess
1.Video Klipi Nije Kete Sen


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 08 May 2008, 10:14, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Aug 2007, 12:54

shkruan: xheladin hamza

UDHĖTOJ ĖNDRRAVE TĖ PASHKELURA

Aty ku bilbili kėngėn hyjnore e la – e morre ti
Rėra mė fton nė vallen e saj tė vallėzoj dhe unė
Ta hapa portėn e kopshtit tė shpirtin tim
Aty shumė afėr teje qėndroj me zemėr tė mekur...

Bahēe mė je ku udhėtoj ėndrrave tė pashkelura
Andej ku buzėt e mi puthin trėndafila tė kuq
Jam afėr e mė duket se larg jam me horizonte tė tėra
Retina e syrit tė kėrkon aty ku engjėllushet vallėzojnė
Agun e mėngjesit e presė si simfoninė e kėputur
Mbi qerpikėt e mi tė lodhur qė s’mbyllen dot
I shpalosi kujtimet e mia tė mos vdesin kurrė...

01. 08. 2007.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu 02 Aug 2007, 09:40, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Aug 2007, 20:17

Epo kjo eshte nje kryeveper qe vetem dora e nje poeti te madh si Z.Xheladin mund ta shkruaj.
Te pershendes!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga liverpooli prej Tue 19 Feb 2008, 23:30

Bravo Arta Bajrami edhe te uroj nga zemra gezuar festen e shum pritur te "PAVARSISE" Gezuar je nje yll i ralle.

liverpooli

Shteti : Tirane
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11235
Regjistruar mė : 18/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Guest prej Wed 20 Feb 2008, 07:31

arta suksese motrushe edhe pse nuk je adhuruese e imja e muzikes por suksese te metejshme motrushe vetem se i urrej motrushe mendjemadhesit e njerezve e jo tjeter


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Adisa prej Wed 20 Feb 2008, 08:15

mua me pelqen arta edhe e adhuroj shum veq suksese i uroj se je ylli shiptar
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Dukagjini prej Wed 20 Feb 2008, 12:08

nese mundesh imellen PEDMA KETU hahahahah Arta Very Happy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Guest prej Thu 21 Feb 2008, 07:49

pershendetje vlla XHELADIN HAMZA dhe suksese te metejshme me te vertet je nje poet me fam


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Adisa prej Thu 21 Feb 2008, 13:32

artes i uroj suksese se esht shum e bukur edhe ka trup te bukur shum kush ja ka lakmi artes arta je ylll per mua
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Peyonka prej Thu 21 Feb 2008, 21:09

Legend o kjo Very Happy HoLLa
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 21 Feb 2008, 21:10

Arta nese mundesh tregom si e cilesoni bashkpunimin tuaj me raperin DON PIZHI sepse sipas mendimit tim ai eshte reperi i pare ne Kosove dhe eshte njeri nder reperet e preferuar te mi.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Peyonka prej Thu 21 Feb 2008, 21:14

DUKAGJINI shkruajti:Arta nese mundesh tregom si e cilesoni bashkpunimin tuaj me raperin DON PIZHI sepse sipas mendimit tim ai eshte reperi i pare ne Kosove dhe eshte njeri nder reperet e preferuar te mi.


jaro Pizhi so i pari reper un Kosov. e aight o po so kumedit sa i mir Smile
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 22 Feb 2008, 10:41

Peyonka e vogel je ti smer vesh mundohesh me dite dicka por ia fut kot mos me trego per dicka qe e kam kultivu dhe vete prandaj ri aty se kur ka kendu DON PIZHI ti ke qene bebe ke pi HIPP ok edhe sillu ma mire jo ketu Jaro e cka po di une.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 10:44

DUKAGJIN sun e mson msusen alfabet ti jaro. BEKA edhe DJ CIMI jonkond reperat e par Shqiptar. tonshi DJ CIMI eka bo DON PIZHIN reper e tonshi DON PIZHI jaka vjedh kongen HIJA ZEZ e eka qit ne albumin e vet. Jonkond prish ama tash apet jon bo shok, ama jo aq mir siq jonkond perpara Smile ky o fakt.
ntish kon punda per Rock stukisha perzi hahaha
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 10:46

Ku eshte Arta kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 22 Feb 2008, 10:46

Degjo Don Pizhi dhe Dj Cimi ate kenge e kane bashk HIJA E ZEZE e jo qysh po thu ti ia ka vjedhe Doni Pizhi atije o bre le krejt qaq se me kope qysh thojn gjakovaret Evil or Very Mad
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 10:50

dukagjin stick with ROCK ma mir eki hahahaha
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 15:38

hahaha Dukagjin respekt vlla se kjo pejonka na mbyti pse mbas Pavaresis qenka shum e veshtir vetem kjo me duket qenka njeshe hahaha mos u hidhero motrushe bukuroshe pejonka kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 22 Feb 2008, 23:00

epo cka thash une Qare hahahaha
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 23:02

gurbetqarja shkruajti:
hahaha Dukagjin respekt vlla se kjo pejonka na mbyti pse mbas Pavaresis qenka shum e veshtir vetem kjo me duket qenka njeshe hahaha mos u hidhero motrushe bukuroshe pejonka kishauhauahuahauahuahuaha Very Happy oo skaaa Razz jom shum e vendost nfjal Very Happy sidomos kur e di qe ekom Drejt santa

avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Guest prej Sat 23 Feb 2008, 09:38

hahaha motrushe e ke kapur forumin me te fort hahaha sepse shum flak po i jep hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga *b@llboy_network* prej Sun 24 Feb 2008, 19:35

Arta Bajrami - Super ekstravagante

Kėngėtarja nga Prishtina, Arta Bajrami, e cila ėshtė edhe njėra ndėr kėngėtarėt me ekstravagante, tani nė televizionet tona ka sjellė njė klip tjetėr, qė i takon njė kėnge tė saj e cila tashmė ėshtė bėrė hit nė Kosovė. Arta, kohė mė parė nga adhuruesit e saj identifi kohej si kėngėtarja e zhanrit R&B, mirėpo kohėt e fundit ajo nė treg ka sjellė njė zhanėr krejtėsisht ndryshe, zhanrin oriental. Ndėrkaq, albumi i ri i saj, i cili shumė shpejt do tė lansohet nėpėr tregjet tona pritet tė jetė i njė stili tė pėrzier tė muzikės, si R & B, house, tekno oriental, e po ashtu do tė jenė edhe dy kėngė balada. Ky album pėrmban dymbėdhjetė kėngė tė reja….
-Ju keni punuar bashkėrisht me tė vėllain Don Arbas, si ēdo herė tjetėr. A mendoni se nė tė ardhmen do t’ia dilni mbanė edhe pa bashkėpunim me vėllain?
Arta: Pa Arbasin nuk mundem sepse atė e kam krah tė djathtė dhe ēka ėshtė mė kryesorja ėshtė producent muzikor...
- Sė fundi muzika juaj i takon edhe zhanrit oriental, pse keni zgjedhur pikėrisht njė zhanėr tė tillė?
Arta: Unė edhe pėrpara kam kombinuar elemente orientale nė kėngėt e mia mirėpo nė albumin e fundit kam futur njė dozė mė tė madhe tė kėtij zhanri.
-Vetė, pse ky zhanėr ėshtė nė ‘trend’, apo…?
Arta: Po ėshtė nė trend dhe mua mė pėlqen shumė ‘Sytė nuk gėnjejnė…’
-Mirėpo, ju jeni bėrė e njohur me zhanrin R&B dhe shumė nga adhuruesit
tuaj mendojnė qė Arta e ka gjetur veten nė kėtė zhanėr?
Arta: Unė karrierėn time e kam startuar si tinejxhere dhe normal qė muzika R&B mė ėshtė pėrshtatur mė shumė, kėshtu qė kohė pas kohe kam dashur vetė tė bėj ndryshime nė muzikė, tė kėndoj edhe zhanre tjera, nė mėnyrė qė mos tė jem e pėrcaktuar vetėm nė zhanrin R&B.
- A mendoni se jeni tejet ekstravagante?
Arta: Mendoj se deri nė njėfarė mase jam ekstravagante dhe kjo mė bėn tė ndjehem
- Meqė keni gjokse tė mėdhenj, a ėshtė kjo njėra ndėr arsyet qė ju nė skenė
preferoni tė jeni sa mė ekstravagante, meqė edhe shumė nga fansat e juaja ju identifi kojnė tė tillė?
Arta: Ok! Le tė mė identifi kojnė ashtu. Sytė nuk gėnjejnė.
- Ka kohė qė ju jeni nė lidhje me njė person, mund tė na zbuloni mė shumė rreth tij?
Arta: Janė gjėra shumė personale dhe mendoj se jeta ime private ėshtė vetėm e imja.
- Mirėpo, pėr ju ėshtė thėnė se jeni ndarė nga ky person, ndėrkaq, sė fundi ėshtė thėnė se sėrish i jeni kthyer kėsaj dashurie?
Arta: Jo! Kjo nuk ėshtė e vėrtetė. Edhe kjo prapė punė personale imja. Dhurata pėr publikun
- Me kė jeton Arta dhe ēfarė angazhimesh tjera keni pėrveē punės?
Arta: Jetoj me prindėrit dhe me vėllain Arbasin. Jam e angazhuar vetėm nė muzikė
sa qė nuk kam kohė as pėr veten time ndonjėherė...
-Fansat tu kėto ditė kanė pasur rastin ta shijojnė edhe klipin tuaj, tė cilin e keni lansuar javėn e kaluar nėpėr televizionet tona. Ku dhe si ėshtė realizuar ky klip…
Arta: Po, klipi i kėngės ‘Asnjė Milimetėr’ nė duet me reperin Loco. Dhe, ky klip ėshtė lansuar javėn e kaluar, dy ditė para pavarėsisė sė Kosovės. Ndėrkaq, ėshtė
realizuar nė Shkup nga regjisori Fadil Veseli. Unė, personalisht kam vendosur ta bėjė klipin edhe pse nuk ka qenėnė plan, mirėpo meqė kjo kėngė ėshtė bėrė hit, atėherė kjo ėshtė arsyeja qė mė ka shtyrė ta kompletoj edhe me videoklip, si njė dhuratė pėr publikun tim.
- Cilat janė tė rejat tjera dhe ēfarė planesh keni pėr tė ardhmen?
Arta: Jam duke punuar nė disa ‘singla’ tė ri dhe pres ta realizoj ndonjė videoklip
tjetėr. Po ashtu, jam e angazhuar nė koncerte tė ndryshme.. Punė edhe vetėm punė.. Ndėrkaq, shfrytėzoj rastin t’u them popullit tė Kosovės: Urime Shtetin e Kosovės dhe ta gėzojmė tė ardhmen. Uroj qė drejtėsia tė dominojė dhe jam shumė optimiste se mė nė fund do tė rregullohen shumė gjėra, shumė parregullsi, posaēėrisht nė aspektin e artit, ku kėngėtarėt mė nė fund t’i kenė tė drejtat e tyre.

Burimi: (lajm/infopress/albeu)

*b@llboy_network*

Shteti : Kosovė
Postime : 18
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 07/02/2008

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 19:39

E pershendes Arten dhe suksese kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 07:11

pershendetje te perzemerta motrushe Arta dhe suksese te metejshme kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:16

Artaaaaa per kureshtje na shkruaj pak Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga hava prej Sat 12 Apr 2008, 19:39

spo di walla po hiq nuk me pelqen fare. por te uroj suksese

hava

Shteti : prizren
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11073
Regjistruar mė : 11/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Bardhi prej Mon 14 Apr 2008, 08:01

valla as mua nuk m'pėlqen hiq, sidomos me e pa nė plazh 8)
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 11959
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 14:26

NUK ESHTE KENGETARE KUSHEDI SE CFAR ME SHUME TREGON TRUPIN SE SA ZERIN
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga memaliaj prej Tue 15 Apr 2008, 08:35

arta as kenget as trupin ska te bukur.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga GERI_G prej Wed 07 May 2008, 21:00

arta ketu???????????????????????????? eshte nje nder i madh per kete forum qe ta kemi mes nesh nje person te tille une e pelqej shume muziken e saj dhe sidomos keto===>>>"AS NJE MILIMETER" "I NJEJTI KE MBET" eshte muzika qe degjoj me shume gja te tere dites bravo me plot gojen arta je super
avatar
GERI_G

Shteti : IN BIG ALBANIA
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11112
Regjistruar mė : 29/03/2008
Profesioni : shkoll(*akademia ushtarake*)

http://wwww.alb-matrix.forum777.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Naki prej Thu 08 May 2008, 10:20

Te nderuar anetar te forumit pasi vete Arta eshte anetare e ketij forumi kemi lejen e saj te postohen te gjitha videoklipet dhe MP3 nga repertuari i saj.
Per adhuruesit e saj Arta me tha se mund te postoj disa nga fotot e saja dhe shenime shtese. Gjate nje bisede qe kisha une me te ajo ju falenderon dhe per momentin ka ca obligime por se shpejti do jete ketu prezente me risi.
Me Arten kemi punuar nje kohe te gjate bashk ne nje zyre dhe vertete eshte nje mbretreshe dhe star ne boten e muzikes. Cka eshte me rendesi eshte shume mike dhe nuk eshte si disa tjera por thjesht shume shume e thjesht dhe kisha nderin dhe kam te kem nje mike si Arta.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga nita prej Thu 08 May 2008, 16:51

arta asht ni femen shum e bukur me ni za shum te mir. shum shpesh e nigoj. per ka muzika nuk ka kurrfar kretike nga ana jeme, asht nje kengtare teper e mir. mendjen e madhe ja urrej se perndryshe asht shum e mir.

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11031
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Naki prej Thu 08 May 2008, 17:01

nita shkruajti:
arta asht ni femen shum e bukur me ni za shum te mir. shum shpesh e nigoj. per ka muzika nuk ka kurrfar kretike nga ana jeme, asht nje kengtare teper e mir. mendjen e madhe ja urrej se perndryshe asht shum e mir.

sa keq eshte kur nuk e njef njeriun shpirtrisht dhe ske ndejtur me te por flet vetem nga pamja e jashtme.
Te bind une se eshte vertet njeri dhe mike dhe se ka shoqen as nuk eshte mendjemadhe por veshtire kuptohet nga disa muzika e saj
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga nita prej Fri 09 May 2008, 11:05

o naki normal asht kjo. nashta jam gabim, se mir e ki njeri nuk vlersohet ne shikim te par. une ket mendim e kam pa e njoft arten. domethan shka kam vrejt te ajo ne sken edhe ne intervista. une nuk e thash me ofendu se nuk e kam te drejten me ofendu kerkan. bile bile edhe se asht antare e kti forumi. e pershendes arten shum edhe ty naki.

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11031
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:27

Arten nuk guxoj ta vleresoj si person, sepse nuk e njoh.
Mar guximin ta vleresoj si kengetare: dikur ka qene 100% R&B singer dhe sillte shume risi ne tregun kosovar, ndersa kohet e fundit nuk me pelqen rruga te cilen po e ndjek: harron zerin e bukur qe e ka per R&B dhe i kushtohet me shume vemendje pamjes se saj. Ne klipet e saj krijon pershtypjen qe po sheh FASHION TV -fotomodele, sepse zeri i saj tashme ka kaluar ne rendin e dyte. Te lodhen syte nga grimi i tepruar, bizhuterite e lira, rrobat pa shije dhe qe e tregojne trupin e saj ne menyre joelegante. Stili i saj i vecante dhe energjia qe reflekton Arta tek publiku meriton me shume kujdes dhe paraqitjet e saj duhet te jene me fine, jo te kalojne ne vulgaritet fshataresk!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Kotelja prej Thu 09 Oct 2008, 15:35

Kohet e fundit ka qarkulluar me te madhe ne internet nje video ku Arta Bajrami shihet duke bere qejf dhe duke pire ne nje banjo te bukur, ku nje mashkull e xhiron ate duke vene ne pah trupin e saj. Thuhet qe videoja eshte bere ne Itali, kur Arta po bente pushimet atje bashke me Don Corleone. Nje gje nuk e kuptoj dot: Pajtohem qe videoja eshte kot fare, por pse njerezit i japin aq shume rendesi asaj, madje edhe duke e quajtur nje porno video?! Pa harruar faktin qe e vetmja qe demtohet ketu eshte vete Arta, pyetem kur do te mbushemi mend ne dhe te mos i hiperbolizojme gjerat?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga deti prej Fri 10 Oct 2008, 10:27

Pajtohem plotesisht me mendimin e Koteles. Jo vetem Arta, por edhe shume kengetare tjere te muzikes sone ne pergjithesi sikur i harrojne vlerat e muzikes (zhanrit qe i perkasin) dhe me teper i kushtohen pamjes (fizikut) e qe per mua eshte ne plan te dyte apo te trete.
Perndryshe Arten e kam percjellur qe nga fillimi i saj dhe vertete ishte e mrekullueshme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Naki prej Fri 10 Oct 2008, 12:26

Valla une per muzik nuk kuptoj sa halla Xhyle po per e forte e forte eshte sbon me ja honger hakun qy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga jani prej Sat 11 Oct 2008, 17:08

per mua te gjitha kengetaret jane njesoj kendojne kenge te vjedhura e bejne videoklipe e mendojne te dalin sa me sexi qe te bien ne sy e te bejn buj te mbahn ne goj nga degjusit
avatar
jani

Shteti : tirone
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 15/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Oct 2008, 13:21

Kur suksesi i artistit eshte ne renie eksperimentojne me gjera te tilla.Arta ka qene e vetedijshme qe ajo po filmohej ne ato momente.Ndoshta nuk e ka problem qe qarkullon ajo vidio.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arta Bajrami

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi