» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga inter prej Fri 12 Nov 2010, 11:36

si mundoni ju? RESPEKTE

firma.................................................................................................................................................................................
oltjon ;hi;
avatar
inter

Shteti : tirana
Postime : 37
Kyējet nė forum : 8314
Regjistruar mė : 10/11/2010
Profesioni : jurist i ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Fri 12 Nov 2010, 13:46

Veshtirrrrrr
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Naki prej Fri 12 Nov 2010, 13:47

Ehe kurr mos thuaj kurr nuk i dihet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Fri 12 Nov 2010, 13:50

Veshtirrrrre
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 12 Nov 2010, 23:12

Nese jo, mund te krijojm ne ndonje forme tjeter....

Versioni dyte, ne nje forum: jo, perveq te kesh sinpati.

Fjala dere pa nje shkronje mund te behet ere!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 12 Nov 2010, 23:17

Tema u korigjua nga une

Si dihet mundet edhe te krijosh nje simpati ne fillim pastaj me kalimin e kohes mundet te ndodhi nje gje e tille

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 13 Nov 2010, 12:06

Problemi eshte se perse futesh ne forum.Nese futesh per te kaluar nje pjese te kohes nuk ma do mendja se mund te biesh ne dashuri me nje person qe nuk e ke idene se kush eshte,nese hyn me qellimin per te gjetur dike ajo eshte pune tjeter pastaj...edhe mund te krijosh ndonje lidhje dashurie... megjithate une nuk besoj tek keto lloj lidhjesh platonike.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 13 Nov 2010, 13:09

Po mundesh kurre nuk i dihet jetes

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 14:10

veshtir sepse nuk te beson askush se luan me te i ndjen dicka................
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:27

Mundesh..por veshtire qe ta mbash lidhjen me gjate..pasi qe dashuria virtuale eshte si loj bixhozi asgje me teper

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Sat 20 Nov 2010, 19:58

Po 10%
Jo 50%
ndoshta 40%
????????????..
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga MiTi prej Sat 20 Nov 2010, 22:01

Ndoshta
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga albi prej Sat 20 Nov 2010, 22:05

se besoj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga lolita prej Sat 20 Nov 2010, 22:07

Se di volla mua sum ka ndodh hahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Naki prej Sun 21 Nov 2010, 01:38

lolita shkruajti:Se di volla mua sum ka ndodh hahahaha
po kjo e fundit hahahaha cka dmth
Nuk i dihet gjithmone bazohu ne thenjen kurr mos thuaj kurr. Gjithcka eshte e mundur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 21 Nov 2010, 14:06

Lolita mundesh sepse mua me ka ndodh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Naki prej Sun 21 Nov 2010, 14:14

Bruneta shkruajti:Lolita mundesh sepse mua me ka ndodh
Po pra dhe tregoj Lolites sa jemi duke vuajtur tash nga kjo une dhe ti

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 21 Nov 2010, 14:17

Naki shkruajti:
Bruneta shkruajti:Lolita mundesh sepse mua me ka ndodh
Po pra dhe tregoj Lolites sa jemi duke vuajtur tash nga kjo une dhe ti
Te rafte pika ty...Po neve po vuajm shume..jam bere vetem eshtra

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Dardania prej Sun 21 Nov 2010, 16:13

nuk e di Very Happy :thinking:

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga MiTi prej Sun 21 Nov 2010, 23:52

se besoj..........
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Mirja prej Sun 21 Nov 2010, 23:55

MiTi shkruajti:se besoj..........
Jo beso miti se qas po bon vakti tash shoki
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga MiTi prej Sun 21 Nov 2010, 23:59

popo Mire ama eshte problemi qe spo ju shkon edhe gjat.......
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Mon 22 Nov 2010, 13:40

nuk e di....
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 22 Nov 2010, 20:10

Po padyshim qe mund te ndodh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Mon 22 Nov 2010, 21:20

Nuk e di....
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga MiTi prej Mon 22 Nov 2010, 22:11

Spo di qfar te them................
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Mirja prej Mon 22 Nov 2010, 22:12

Po mundet
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Leo@! prej Mon 22 Nov 2010, 22:14

Nuk e di....
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga bora prej Mon 22 Nov 2010, 22:17

nuk e di varet
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga MiTi prej Mon 22 Nov 2010, 22:22

Nuk di asgje per kete nuk do them?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 26 Mar 2011, 11:38

Nuk i dihet jetes asnjehere nuk duhet me thon kurre ..Po them qe mundet te krijosh atracion me menyren si flet ne menyre se si degjohesh me te apo si shprehesh Dashuri e shikoj larg edhe pse vete si person e kam perjetuar nje gje e tille po ka qene iluzion asgje me teper

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga albi prej Sat 26 Mar 2011, 14:48

jo sepse nuk besoj femrave ne asnje forum dashuria lind me ralitetin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Apr 2011, 13:59

ky eshte problemi me i madh qe kane forumet.
pas pc te gjith bejne te shkathtin po perballja me realitetin eshte krejt ndryshe.
une per vete nuk besoj

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:11

Dashuria eshte komplet ndryshe ta perjetosh ate

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga benita krusha prej Wed 06 Apr 2011, 08:54

vetem sikur te ket personi imagjinate te bujshme e ta shikoj nonstop qdo fjale te personit tjeter ne menyre pozitive. shpesh here ne forume ndodh te te shprehet simpatia duke u bazuar ne avatare dhe ne shkrime por te ndodh te dashurosh ne forum, them JO 100% sepse eshte diqka e kote, nuk e njeh njeriun perveq shprehjeve te tij ne nje forum. kaq...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8729
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 17:14

Po mundet...E them nga pervoja ime
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga stralli prej Mon 05 Sep 2011, 11:15

...per dashurine mundesite jane te hapura gjithmone...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9140
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 20 Oct 2011, 10:49

Jo nuk eshte dashuri ajo pas nje monitori ashtu i bie ti thuash kompjuterit 24 ore te dua apo te dashuroj haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Naki prej Fri 21 Oct 2011, 08:45

Kurr mos thuaj kurr pse jo eshte e mundur... Ne nje lidhje apo dashuri gjithmone dicka eshte nismetare e pse mos te jete nje forum psh.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga deti prej Fri 21 Oct 2011, 10:04

Them se po. Pervojat flasin tashme per nje dukuri te tille. E sa do te jetoje kjo lidhje eshte ceshtje tjeter. Pajtohem me Nakin se gjithmone eshte nje fillim per nje lidhje dashurie...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te krijosh lidhje dashurie ne nje forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi