» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


C'eshte varferia per ju

Shko poshtė

C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Sajo prej Sun 30 Jan 2011, 15:55

hmmm Varferia mjer ai qe eshte i varfur po tani ka lloje te ndryshme varferis dikush eshte i varfur ne skamje dikush ne dashuri dikush hmm etj etj.po desha te shkruaj diqka per skamnor qe nuk jan te pakt sidomos ne kosov e vaj halli per ata qe skan nga tja mbajn detyrohen te dalin rrugve edhe kerkojn lemosh kush ka zemer te mir e ju jep ndonje cent.po mos hezitoni asnje njeri nese keni pak zemer te mir sado pak ndihmojeni te varfurin sepse edhe ata jan pjes e jetes te kesaj bote.
avatar
Sajo

Shteti : peja
Postime : 37
Kyējet nė forum : 8159
Regjistruar mė : 30/01/2011
Profesioni : muzik

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga benita krusha prej Mon 14 Mar 2011, 15:36

varferia eshte pjese e jetes. secili jemi dikund te varfer ne njefar menyre. ose financiare ose shpirterore ose te varfer nga dienija etj secili ka diqka qe i mungon ne vete

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga albi prej Mon 14 Mar 2011, 19:06

varfija esht jo fat i mir po ne jet nuki dihet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 15:52

varferia eshte nje sprove e jetes qe po dite ta kalosh do jesh i gatshem te perballohesh me qdo ligesi qe te bie ne rruge...komentoni rreth fotos...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 03 Oct 2011, 21:39

Me pak fjale gjithcka

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Eagle Eye prej Wed 05 Oct 2011, 19:25

Se kam provuar por kam degjuar. Njeriu te ket shneden se te tjarat vin me kalimin e kohes. smoking
avatar
Eagle Eye

Shteti : Malėsia e Madhe
Postime : 8
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Naki prej Sat 08 Oct 2011, 11:58

E kam provuar dhe e di shume mire por nuk eshte tragjike kur je i shendoshe dhe je ne nje rreth qe nuk te ben te vuash. Per nje cope buke nuk vdes askush dhe kurr nuk merr ndonje infarkt nese humb milionat ngase nuk je mesuar me ato ti kesh... keshtu me rendesi je i lumtur me ate qe ke dhe e ben dhe kur ta besh din ta ruash.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Sat 08 Oct 2011, 18:24

nuk e kam perjetuar por e kuptoj se qfar esht

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8238
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 17:05

skamje hidherimmmm eh tjesh i varfer do te thot tjesh i/e perbuzur e mos tkesh mundesiiii tjetosh i lumtur apo i/e qet por tmendosh se cdo ndodh ne te ardhmen tendeeeee eh varferiaa

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'eshte varferia per ju

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi