» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Erinela Bitri eleminohet nga “Grande Fratello”

Shko poshtė

Erinela Bitri eleminohet nga “Grande Fratello”

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 18 Feb 2011, 13:06

Tė gjithė emigrantėt shqiptarė nė Itali qė ndiqnin spektaklin “Grande Fratello”, pasi nė tė ishte njė bashkėkombėsja e tyre si konkurrente, tani e tutje nuk do ta ndiejnė mė kėtė kėnaqėsi.
Dhe kjo, pasi konkurrentja e kėtij spektakli tė njohur italian, Erinela Bitri me origjinė nga Berati, ėshtė eliminuar prej tij gjatė kėsaj jave.
Kėshtu, ajo ka dalė nga shtėpia e spektaklit, duke u ndarė edhe nga i dashuri i saj, Davide Baroncini, me tė cilin u lidh gjatė kohės sė qėndrimit nė “Grande Fratello”.
Erinela Bitri, 23-vjeēarja nga qyteti i Beratit, do tė pėrfitonte plot 250 mijė euro nėse do tė kishte rezistuar nė kėtė spektakėl.

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17613
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi