» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008

Shko poshtė

Gjemajl (Salih) Gashi 25.11.1933 - 18.03.2008

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Feb 2011, 18:34


Gjemajl (Salih) Gashi, Lindi mė 25.11.1933, vdiq mė 18.03.2008 nė fshatin Akllap. U rrit jetim qysh ne femiri babain ja vrane forcat fashiste Bullgare dhe mbeti nen kujdesin e migjes se tij Fetah Gashi. Nuk kishte shkollim por jetoi duke punuar punė fizike dhe me ndjersė. U martua dhe lindi 8 femije 5 djem dhe tri vajza. Fėmijė i ushqeu, shkolloi dhe i rriti duke punuar pune fizike dhe krahu, nuk kishte kurrfar ndihmash. Kohė pas kohe punonte neper Maqedoni, Bosnje dhe Hercegovinė e vende tjera se bashku me bashkefshataret e tije Qerim Bytyqin, Nebih Gashin, Muharrem Limanit, e te tjere. Nga bashkefashataret dhe rrethi ka qene shume i dashur dhe i rrespektuar edhe pse ishte i varfer kishte nje zemer te paster dhe kurr askujt nuk diti ti bente keq.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi