» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mouse Cursor

Shko poshtė

solved Mouse Cursor

Mesazh nga Skender prej Thu 10 Mar 2011, 13:42

Naki kam edhe nje kerkese. Si e ke be kete mousin qe ndryshon 4-5 ngjyra. Ndoshta po kerkojme shume. Flm njeri
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11791
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Mar 2011, 13:50

Perderisa eshte hapur si kategori mund te besh sa te duash kerkesa nese dim te ndihmojme nese jo pyesim dhe te tregojme .
Me thuaj e do kete te njetin qe kam une ne forum apo deshiron qe te vesh si default ndonje dizajn tjeter ?
nese e do kete te njetin ja kodi
Kodi:

body {
cursor : url(http://cur.cursors-4u.net/cursors/cur-2/cur116.cur), progress;
}


a:hover {
cursor : url(http://cur.cursors-4u.net/cursors/cur-2/cur117.cur), default;
}

Mos harro edhe kete e ve ne css style sheet. nese do ndonje tjeter me dergo dizajnin ne MP une ta bej kodin.

Ky dizajn i kursorit te mousit punon ne IE ne Google Crome me duket se nuk reagon nuk e kam provuar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Skender prej Thu 10 Mar 2011, 13:53

Shume faleminderit njeri perfekt. A ka mundesi qe ne vend te shigjetave ti kem flamurin Kombetar dhe te Kosoves !?
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11791
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Mar 2011, 13:56

Kliko Kėtu dhe ndrysho url dhe hover mundohu pak mos merr te gatshme vetem copy paste

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Skender prej Mon 16 May 2011, 00:05

Naki shkruajti:Kliko Kėtu dhe ndrysho url dhe hover mundohu pak mos merr te gatshme vetem copy paste
Faleminderit mund te mbyllet kjo teme problemi im u zgjodh
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11791
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Naki prej Tue 17 May 2011, 00:00

Meqe u zgjidh problemi kete teme e konsideroj si te zgjidhur dhe te mbyllur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Mouse Cursor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi